Renkamės laikrodį

Famfam.ltAr gali laikrodžiai ant riešo tarnauti ir kaip daili apyrankė, ir kaip praktiškas daiktas? Nors mes gyvename išmaniųjų telefonų lakais, ir kiekvienas laiką galime pasižiūrėti tiesiog paėmę telefoną, tačiau atsiranda vis daugiau žmonių, kuriems labiau prie širdies paprasti laikrodžiai ant riešo. Tokiam dalykui galimai sąlygas sudaro ir tai, kad išmanieji telefonai nuolat išsikrauna, su jais negali keliauti į ilgą žygį, negali pasitikėti. Net paklydus miške reikėtų turėti būtent paprastą laikrodį, kuris pasakytų, kuri valanda, ir pagal tai būtų galima susiorientuoti dėl pietų, šiaurės, ir rytųkrypties. Taigi, jeigu atėjo laikas ir jums išsirinkti savo laikrodį, štai keletas skirtingų laikrodžių rūšių. Kuri labiausiai tiks jums?

Moteriškas metalas

Pirmiausiai atkreipsime dėmesį į tokius laikrodžius, kurie primena moterišką jvelyriką. Juos dažnai nešioja ir garbaus amžiaus moterys. Tai gali būti auksas, sidabras, o gali būti tiesiog koks nors paprastas metalas ir paprasčiausiai labai patogiai ir gražiai suderintas metalo blizgesys, lengvos juvelyrikos detalės ir stilingas bei kartu puošnus laikrodis. Tokį gali dėtis net kaip dailią apyrankę į visokius vakarėlius, kur teks ateiti ir pasirodyti prieš žmones.

Hipiški karoliukai ir medis

Tačiau tokio metalinio ir su moteriškos juvelyrikos elementais tikrai nesirinks vyrai, bent jau ne šiais laikais. Šiais laikais mes dar turime nemažai papuošalų, skirtų laisvos, meniškos, hipiškos sielos žmonėms. Pavyzdžiui, puikūs mediniai karoliukai gali būti tai, kas mums visiems gražu ir tinka įvairiomis progomis. Jeigu norite, galite ir jūs pagaliau pasidaryti kažką tokio ir turėti tikrai puošniai, gražiai atrodančią ranką. Tačiau galima ir užsisakyti. Yra puikių rankų darbo pagamintų dailių laikrodžių, kurie turi gražias apyrankes, padarytas tiek iš odos, tiek iš medžio, siūlų, mediniųkaroliukų. Visa tai gali būti nuostabi stiliaus dalis kiekvienam gražiai atrodyti ir puoštis mėgstančiam bei spalvas mylinčiam žmogui.

Solidus pasirinkimas

Dar galime kalbėti ir apie vieną populiariausių vyrų tarpe pasirinkimą – solidų pasirinkimą. Tai didesni laikrodžiai su apyrankėmis, kurie leidžia atrodyti patraukliai, jaustis solidžiai ir gyventi tikrai maloniai. Tokie dideli laikrodžiai dažniausiai siekia ir pačias didžiausias kainas. Jie turi dažnai ir pasaulyje žinomų, garsių firmų vardus. Laikrodis gerai dera ir prie laisvalaikio aprangos, ir prie solidaus darbinio kostiumo, ir prie kokios tik nori aprangos. Su tokiais laikrodžiais visada jausitės patogiai ir madingai.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>