Ilgalaikė automobilių nuoma – alternatyva automobilio pirkimui

Nuosavas automobilis suteikia laisvę važiuoti kur norite ir kada norite, tačiau kartu užkrauna pečius ir didele atsakomybe. Automobiliu reikia rūpintis, priešingu atveju, vieną dieną jis tiesiog nebevažiuos… Be to, automobilis reikalauja nemažų investicijų tiek jį perkant, tiek susidūrus su rimtesnio remonto poveikiu. Ar įmanoma mėgautis nuosavo automobilio teikiamais privalumais be visų šių problemų? Taip, ilgalaikė automobilių nuoma yra puiki alternatyva.

Kokių privalumų suteikia ilgalaikė automobilių nuoma?

Jei norite turėti nuosavą automobilį, tačiau išvengti įsipareigojimų, vadinasi, ilgalaikė automobilių nuoma yra sprendimas, skirtas jums. Galėsite pasirinkti norimą automobilį – jų asortimentas išties platus. Galima rinktis tiek iš seniau pagamintų ekonominių modelių, tiek iš naujų prabangios klasės automobilių.

Išvengsite papildomų išlaidų ir investicijų, nes į nuomos kainą draudimas jau yra įskaičiuotas. Taip pat nereikės sukti galvos ir dėl automobilio aptarnavimų, padangų keitimo – tai labai patogu. Nuomodami automobilį gausite ir nemokamos pagalbos kelyje paslaugą, o gedimo atveju galėsite naudoti pakaitinį automobilį.

Kiek kainuoja ilgalaikė automobilių nuoma?

Dažnai galvojama, kad ilgalaikė automobilių nuoma – brangus malonumas, skirtas tik turtuoliams. Iš tikrųjų viskas yra kiek kitaip. Nuomos kaina priklauso nuo automobilio pagaminimo metų, markės ir modelio. Žinoma, aukštesnės klasės nauji automobiliai yra nuomojami brangiau, tačiau nedidelį miesto automobilį išsinuomoti tikrai nėra brangu.

Be to, paskaičiuokite ir tai, kad jums nereikės nuomoto automobilio taisyti, pirkti jam padangų, rūpintis tepalų keitimu ir kt. Už šias paslaugas ne tik nemokėsite, bet jums nereikės gaišti laiko kelionei į autoservisą ir atgal. Taigi, viską įvertinus, ilgalaikė automobilių nuoma nėra tokia jau ir brangi.

Jei ieškote ekonomiško sprendimo, rinkitės paprastesnį, mažiau kainuojantį miesto automobilį – jo ir nuoma bus pigesnė. Taip pat sutaupyti galima nuomojant tą patį automobilį ilgesniam laikui, tad dažnai kaitalioti transporto priemonių paprasčiausiai neapsimoka. Taisyklė paprasta: kuo ilgesnė nuoma, tuo mažesnė kaina.

Kokie taikomi apribojimai ilgalaikei automobilių nuomai?

Automobilių nuomos kompanijos taiko įvairius apribojimus, tikriausiai apie tai teko girdėti. Vis dėlto juos taiko ne visi, o šiandien net siūloma nuomotis automobilius tiesiai iš savininkų – nuomos kompanija šiuo atveju veikia kaip platforma, kurioje susitinka nuomotojas ir nuomininkas.

Renkantis automobilį ribojimai gali būti netaikomi, tačiau reikia atkreipti dėmesį: kai kurie automobiliai nuomojami tik turint ne mažesnį nei dviejų metų vairavimo stažą. Taip pat gali būti taikomas depozitas ar frančizės išskaita – tokia sąlyga dažniau sutinkama nuomojantis brangiai kainuojančius aukštos klasės automobilius. Jei ilgalaikė automobilių nuoma yra depozitu, jums prireiks kreditinės kortelės, tačiau virtualių kortelių daugelis autonuomos kompanijų nepriima, tad pasiruoškite iš anksto.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>