Išregistruotos mašinos įregistravimas ir technikinė

Naujas automobilio stiklasSu ilgai nenaudojamomis, nedraudžiamomis mašinomis, kurioms taip pat jau reikia praeiti techninę apžiūrą, būna daug bėdos. Tarkime, jūs turite kokį seną „Golf“ automobilį, kuriam reikalingas automobiliu stiklu remontas, su kuriuo jau senokai niekas nevažinėja, ir pamažu baigiasi draudimas bei technikinė. Jeigu iki išregistruojant mašiną automobiliu stiklai Klaipedoje taip ir nepakeičiami, turėsite daugiau bėdos, kai vėl norėsite atnaujinti mašinos registraciją. Šiuo konkrečiu atveju – jums pirma reikės spręsti technines bėdas ir pakeisti automobilio stiklus.

Automobilio išregistravimas arba eismo dalyvavimo sustabdymas

Kai mašina būna ilgai nedrausta, po keleto mėnesių ji gali būti išregistruojama. Formaliai, „Regitros“ pasaulyje ji ima tiesiog nebeegzistuoti. Taigi, tampa tikrai nemalonu, kad tenka gyventi su mašina, stovinčia kieme ir nenaudojama. Na, bet jeigu jau ją net išregistravo, ir jūs prieš tai jos nedraudėte, tai galbūt turite kitą, kurią paprastai realiai valdote. Visgi, patartina neatsidurti toje padėtyje, kai mašina išvis išregistruojama. Daug geriau yra pasistengti, kad jai bent jau būtų sustabdytas dalyvavimas eisme, tačiau ne apskritai panaikinimas iš registrų. Mažiau bėdos bus, jeigu tiesiog sustabdysite dalyvavimą. Vėliau bus lengviau ją grąžinti į rinką.

Nutempti į techninę apžiūrą

Taigi, jeigu automobilio techninė galiojimo sistema jau pasibaigė, prieš vėl įregistruojant mašiną ir prieš pradedant ją vėl naudoti, reikia apsidrausti ir gauti technikinę. Apdrausti labai paprasta – visa tai galima tiesiog padaryti internetu. Tačiau atsiranda kita bėda. Mašiną dar reikia sutvarkyti. Jeigu manote, kad ji techniškai tvarkinga, tai galima būtų iškart vežti į technikinę. Jeigu manote, kad reikia kažką tvarkyti, pavyzdžiui, keisti automobilio stiklus, tokiu atveju, riekia prieš tai vykti į servisą ar kitur, ir ten susitvarkyti mašinos bėdas. Tačiau didžiausias nesmagumas bus tas, kad kol mašina nėra pripažinta veikiančia normaliai, reikia tralo, kitaip tariant automobilių vilkiko, ir su šia spec. mašina arba priekaba reikia vežti į servisą, vėliau, viską sutvarkius, jau ir į technikinę.

Tolimesni veiksmai

Jeigu pavyksta viską tinkamai susitvarkyti, pakeisti stiklus, praeiti technikinę, jeigu mašina jau drausta, belieka sudėti paskutinius taškus ant „i“ „Regitroje“. Tada mašina gali būti vėl grąžinama į gyvenimą, ją vėl įregistruojant arba atnaujinant jos dalyvavimą eisme. Taip pat reikia paminėti, kad apskritai vertėtų turėti vieną mašiną, kad kita nekabėtų tarsi akmuo po kaklu ir nestovėtų kažkur berūdydama ant kiemo.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>