Kaip išsirinkti miegamojo baldus?

Įrenginėjant namus, galiausiai ateina etapas, kada labai svarbu tampa miegamojo baldai, spintos ir lovos miegamojo erdvei. Tačiau kaip išsirinkti šiuos baldus teisingai?

Galvokite apie miegamojo dydį

Paprasta, kas genialu, tiesa? Tai štai, jums reikėtų labai paprastai suvokti vieną dalyką. Jūsų miegamojo dydis yra svarbus dalykas, renkantis miegamojo baldus. Jeigu tai itin mažas kambarėlis, galbūt dvigulę lovą verta kelti ant pastolių ir apačioje įrengti drabužinę. Jeigu vietos daug, turėsite daugiau galimybių. Visada verta išsimatuoti miegamąjį, netgi nusibraižyti nedidelį planą, ir su tokiu paruoštuku ieškoti baldų.

Miegamojo stiliaus

Baldai miegamajo kambariuiIš anksto nuspręskite, kokio stiliaus miegamojo norėsite, tik po to ieškokite jam spintos, stalo, lovos, komodos ar kilimo. Tai tikrai labai svarbu, o kartu toks konkretumas leis ir geriau išsirinkti tai, kas vėliau netaps kažkuo ne į temą. Kaip išsirinkti stilių? Tiesiog žiūrėkite pavyzdžius žurnaluose, Pinterest, stiliaus bloguose ar tuose pačiuose baldų salonuose. Kai apsispręsite, kokio stiliaus miegamojo norite (karališko, antikvarinio, žaismingo, skandinaviško ir kt.), bus daug lengviau.

Spalvų schema

Spalvų schema ir stilius bus ne tas pats. Kadangi gal norėsite karališko miegamojo, o gal skandinaviško, ir abiem tiks baltos deriniai. Spalvų schemas galima surasti internete per google paiešką, ieškant tiesiog spalvų palečių. Jos leidžia nepamesti kelio iš akių ir nenukrypti į kokius nors spalvų pasaulius, kurių visai neturėtų būti jūsų miegamajame. Tarkime, tai gal bus žydra, smėlio ir balta spalvos. Tokiu atveju, jeigu pamatysite raudonmedžio komodą, žinosite, kad reikia ją praeiti ir ieškoti kitos spintos – baltos, melsvos ar smėlio spalvos.

Kokybė

Be abejo, reikia rinktis tai, kas kokybiška. Šykštus tikrai moka du kartus, ir daugiau kartų. Kam mokėti mažiau už kažką, kas labai prastas? Tačiau jūs galite iškart pirkti tokius prekės ženklus, kurie būtų laiko patikrinti ir rekomenduoti daugybės žmonių. Kiek metų planuojate miegoti savo miegamajame? Veikiausiai ilgiau nei metus. Tad ir miegamojo baldai turėtų tarnauti tą pasirinktą laiką, o ne tik pradžioje laikotarpio.

Kainos

Kai jau turėsite visas šias kryptis, bus labai lengva daug ką atmesti, o daug ką palikti prioritetų sąraše. Aiškiai matysite, kas jums tiktų į miegamąjį, o kas – į kaimyno kambarį. Tad belieka nusistatyti biudžeto rėmus, ir tai jums padės labai greitai išsirinkti reikiamus baldus ir sukurti tobulą kambarį.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>