Būsto interjeras: įtempiamos lubos

Nors daugelis kuriant interjerą savo namams daug dėmesio skiria baldams, spalvoms bei sienoms, tikrai nedaugelis atkreipia dėmesį į tai, jog pasirūpinti reikia ir lubomis. Nors vis daugiau žmonių pradeda suprasti, jog ir ši kambario dalis gali būti labai stilinga, senas stereotipas palikti lubas baltas vis dar pasimaišo. Greičiausiai ir dabar apsilankius draugų ar giminaičių namuose, daugelio jų namus puošia baltos arba kitos šviesios spalvos lubos, kurios visiškai neprisideda prie bendro interjero kūrimo. Taigi, jei svarstote savo namams suteikti daugiau autentiškumo ir siekiate kiek žaismingesnių dizaino sprendimų, tuomet reikėtų pagalvoti apie įtempiamas lubas. Šis variantas yra nepakeičiamas, kai norisi dailumo namuose, o kai kuriais atvejais lubos gali tapti pagrindiniu akcentu, į kurį kryps visų žvilgsniai. Žinoma, prie puikaus dizaino puikiai derės ir itin lygus šių lubų paviršius, atsparumas drėgmei, greitas montavimas ir daugelis kitų privalumų, apie kuriuos tikrai verta sužinoti.

įtempiamos lubos KlaipėdaPats lubų dizainas yra ganėtinai praktiškas ir universalus, todėl beveik kiekvienas suras sau tinkamą variantą. Nors ir nerekomenduojama, tačiau įtempiamos lubos Klaipėdoje gali būti pagamintos visiškai baltos ir matinės, todėl atrodys visiškai taip pat kaip ir įprastas lubų variantas daugelio namuose. Žinoma, tokios lubos lygesnės, atrodo dailiau, tačiau jei yra galimybė, geriau, kad tokio tipo lubos būtų panaudotos kur kas smagesniais dizainais. Galima rinktis ne tik matinius bet ir blizgius tokių lubų paviršius, o taip pat žaismingumo gali suteikti ir pasirinkti raštai. Rinktis galima bet ką, nes beveik viskas gali būti atspausdinta ant plėvelės, kuri vėliau yra ištempiama. Būtent todėl jūsų lubos gali virsti net ir jūsų mėgstamos nuotraukos rėmeliu ar kokiu nors jums dailiu vaizdiniu, paveikslėliu. Dėl įtempiamų lubų ir jų montavimo visuomet galite kreiptis į https://www.lubunamai.lt/ specialistus. Tokių lubų nereikės sunkiai prižiūrėti ar jas valyti, todėl toks pasirinkimas ganėtinai nekeliantis įpareigojimų.

Didelis privalumas ir tai, kad tokios lubos yra patikimos ir saugios, todėl gali būti įrengiamos ne tik namuose, bet ir mokyklose, biuruose, darželiuose ar net ligoninėse. Jos neišskiria nuodingų medžiagų ir tikrai nėra toksiškos. Įtempiamos lubos Klaipėda nekaupia dulkiu bei mikrobų ir yra atsparios drėgmei, tad tai vienas universaliausių pasirinkimų bet kokioje patalpoje.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>