Lubos – svarbus akcentas namuose

Tobulai sukurtas interjero dizainas gali tikrai paskatinti norą būti namuose. Juk jaukumas ir maloni aplinka atpalaiduoja, leidžia jaustis saugiai ir patogiai. Būtent dėl to visuomet įsikūrinėjant naujuose namuose, reikia gerai pagalvoti ko iš tiesų norisi. Dabar yra tiek daug stilių, kuriuos galima išbandyti, o gal norisi juos derinti? Nereikėtų bandyti savęs talpinti į rėmus, nes būtent išskirtinumas šiais laikais susilaukia daugiausiai teigiamo dėmesio. Neribojant savęs į jokius stereotipus, galima susikurti tai, kas bus jauku būtent jums ir jūsų šeimai. Vienas iš interjero dizaine esančių stereotipų yra baltos lubos. Nors daug kas neatkreipia dėmesio, tikrai daugelis namų yra su neutraliomis lubomis. Kartais lubos neskiriamas tinkamas dėmesys dėl finansinių galimybių, o kartais taip tiesiog atrodo teisinga. Deja, šiais laikais baltos lubos nebėra toks geras pasirinkimas. Visi nori, jog namai būtų maksimaliai dailūs, todėl geriau skirti savo dėmesio ir šiai namų daliai. Įtempiamos lubos gali būti puikus pasirinkimas, jeigu norima džiaugtis dailiu, lygiu ir išskirtiniu lubų paviršiumi. Ilgai tarnaujantis variantas tikrai idealiai tiks prie kiekvieno interjero stiliaus, svarbiausia atitaikyti atspalvius, tekstūra ar raštus.

Įtempiamos lubos Vilnius alsuoja išskirtinumu. Žinoma, tiems, kurie nori paprastumo šis variantas irgi tinkamas. Įtempiamos lubos gali būti net ir baltos, matinės, tačiau norint akcento namuose, rekomenduojama rinktis ką nors ryškesnio. Kadangi tokio tipo lubos yra montuojamos naudojant karkasą ir plėvelę, verta žinoti, jog ateityje plėvelę galima nesunkiai keisti ir vis atsinaujinti kambarių įvaizdį. Pati plėvelė gali būti visokia. Nuo paprastos tolygios iki paveikslėlių, nuotraukų ar kokių nors nematytų raštų. Ant plėvelės galima spausdinti tai, ką žmogus nori matyti savo kambaryje. Nors tai gali skambėti neįprastai, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jog paskutiniuoju metu daugelis mėgsta ir vieną iš keturių kambario sienų numarginti ar papuošti kitokiu tapetu. Taigi, lubos irgi gali tapti puikus būdas jaustis jaukiau kambaryje. Jei pasirenkamos nuotraukos, galima suteikti namams autentiškumo, tačiau jos ne visada gali tikti. Geriausia tokį variantą naudoti tuomet, kai kambarys yra neutralus. Itin ryškiame kambaryje, kur dominuoja daug detalių ir spalvų, įtempiamos lubos Vilnius su paveikslėliu, gali atrodyti per daug chaotiškai. Tuomet labiau tinkamas paprastesnis variantas. Puikų jų pasirinkimą rasite – https://www.lubunamai.lt/.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>