Ką reikia žinoti norint plaukti baidarėmis Vilniuje?

BaidarėmisPlaukimas baidarėmis yra puikus laisvo laiko praleidimas gamtoje. Šiuo metu klesti baidarių nuoma Vilnele, nes vis daugiau vilniečių ir Vilniaus miesto svečių nusprendžia leistis į smagią kelionę vandeniu. Ką reikia žinoti, jeigu ir jūs norite plaukti baidarėmis?

Baidarėmis plaukti gali tiek patyrę irkluotojai, tiek ir niekada irklų savo rankose nelaikę žmonės. Svarbu tik pasirinkti tinkamą maršrutą, kuris atitinka tiek fizinį pasirengimą, tiek ir patirtį irkluoti. Tada reikia pasidomėti baidarių nuoma Vilniuje. Ją teikia daug nuomotojų iš kurių jums reikia pasirinkti tinkamiausius. Galima palyginti siūlomus maršrutus arba kainas. Taip pat galima palyginti ir kokiomis baidarėmis galima plaukti. Jeigu palyginimai nelabai padeda, tai galima rinktis pagal kitų žmonių atsiliepimus.

Labai svarbus ir maršrutas, kuriuo norite plaukti. Renkantis jį reikia įvertinti, kiek laiko norite plaukti bei ką norite pamatyti. Nuo to priklauso, kokį maršrutą pasirinkti. Galima rasti trumpus maršrutus, pavyzdžiui, tokį, kuris trunka apie dvi valandas. Taip pat galima pasirinkti ir kelių dienų plaukimą, kai įveikiama per septyniasdešimt kilometrų. Pagalvokite, kiek laiko galite ar norite plaukti ir rinkitės iš didelės pasiūlos.

Pramogos plaukiant baidarėmis yra labai populiarios, todėl galima rasti daug įvairių maršrutų. Vienas iš populiarių plaukimų organizuojamas nuo Belmonto ir plaukiama iki Baltojo tilto. Toks maršrutas truks apie 2,5 val. Šitas maršrutas ypatingas ne tik tuo, kad yra trumpos plaukimo trukmės, bet ir dėl to, kad plaukiant šiuo maršrutu galima pamatyti nuostabųjį Vilniaus senamiestį, todėl puikiai tinka ir miesto svečiams. Taip pat puikiai tiks ir plaukimas nuo Naujosios Vilnios iki Baltojo tilto. Plaukiant šiuo maršrutu taip pat galima grožėtis gražiausiomis Vilniaus vietomis. Šiuo metu baidarių nuoma Vilnele siūloma ne vieno baidarių nuomotojo, todėl belieka pasirinkti tinkamą ir planuoti plaukimą. Tik reikia žinoti, kad baidarių nuoma Vilniuje turi būti pasirenkama ta, kurios nuomotojai veiklą vykdo oficialiai.

Ne mažiau svarbu pasirinkti tinkamą plaukimo laiką ir trukmę. Gerai būtų rezervuoti tinkamą plaukimo laiką iš anksto, nes kai kuriais laikotarpiais būna daug norinčių plaukti, pavyzdžiui, vasarą, o ypatingai savaitgaliais. Tokiu atveju išankstinė rezervacija garantuos tinkamą maršrutą ir plaukimo trukmę. Beje, jeigu planuojate plaukti su nakvyne, tai reikia pasirinkti ir tinkamą nakvynės vietą, o ne tik rezervuoti baidares. Tuomet beliks sulaukti plaukimo dienos ir leistis į kelionę.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>