Kaip gauti paskolą internetu?

Patvirtinkite, kad galite gauti paskolą internetu

PaskolosPirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, tai patvirtinti, kad jums tinka paskola iš internetinio skolintojo. Beveik visi internetiniai skolintojai turi kriterijus, pagal kuriuos suteikiama paskola. paskolos-internetu.eu – operatyvus aptarnavimas ir greitas paskolų išdavimas. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad kiekvienas skolintojas turi skirtingus kriterijus, todėl turėtumėte ištirti kiekvieno skolintojo reikalavimus, kad įsitikintumėte, jog atitinkate reikalavimus. Kai kurie iš tipinių internetinės paskolos reikalavimų yra šie: – Būti bent 21 metų amžiaus – Būti JAV piliečiu arba nuolatiniu gyventoju – Turėti aktyvią atsiskaitomąją sąskaitą – Turėti nuolatinį pajamų šaltinį – Turėti gerą kredito balą Dauguma paskolų teikėjų taip pat atsižvelgs į jūsų bendrą skolos ir pajamų santykį (DTI), kuris apskaičiuojamas imant jūsų mėnesio išlaidas ir sudedant jas su skolos įmokomis. Rezultatas yra jūsų skolos ir pajamų santykis, arba jūsų mėnesio pajamų procentinė dalis, kuri skiriama skoloms padengti. Kreditoriai paprastai pageidauja, kad jūsų skolos ir pajamų santykis būtų mažesnis nei 36 %. Jie taip pat gali atsižvelgti į jūsų mėnesio santaupas, kurios yra jūsų gebėjimo grąžinti paskolą dalis.

Būkite sąžiningi dėl savo dabartinės finansinės padėties

Visada turėtumėte būti sąžiningi dėl savo dabartinės finansinės padėties. Jei norite, kad jums būtų patvirtinta paskola internetu, turite sąžiningai nurodyti savo pajamas ir dabartinį skolos ir pajamų santykį. Kreditoriai gali matyti informaciją jūsų kredito ataskaitoje, o neužtikrintoms paskoloms pajamų patikrinimas nėra būtinas. Tačiau skolintojai vis tiek pažvelgs į jūsų kredito ataskaitą, kad patikrintų, ar jūsų pateikta informacija yra teisinga. Kai kuriais atvejais skolintojai gali nuspręsti atlikti lengvą kredito tyrimą, kuris neturi įtakos jūsų kredito balui. Pavyzdžiui, jei kreipiatės dėl paskolos išsimokėtinai, skolintojai atliks kredito tyrimą, kad įsitikintų, jog atitinkate grąžinimo sąlygas.

Aiškiai nurodykite, kodėl norite gauti paskolą

Kadangi kreipiatės dėl paskolos internetu, turite aiškiai pasakyti, kodėl norite gauti paskolą ir kaip norite panaudoti pinigus. Kredito ataskaitų agentūros gali įsigyti jūsų informaciją ir perparduoti ją potencialiems kreditoriams. Todėl skolintojai gali peržiūrėti jūsų ataskaitą ir matyti, kaip dažnai kreipiatės dėl paskolų. Kuo dažniau teikiate paraiškas, tuo mažesnė tikimybė, kad ateityje jums bus patvirtinta paskola. Jei anksčiau kreipėtės dėl paskolų, skolintojai gali pastebėti, kad jūsų kredito ataskaitoje padaugėjo užklausų. Tai gali sumažinti jūsų kredito balą ir apsunkinti galimybę ateityje gauti kitos paskolos patvirtinimą.

Stebėkite savo kredito balą ir nedelsdami praneškite apie pokyčius

Kreditoriai naudoja jūsų kredito ataskaitą, kad nustatytų jūsų kredito balą, pagal kurį jie vertina jūsų gebėjimą grąžinti paskolą. Jei planuojate kreiptis dėl paskolos internetu, svarbu stebėti savo kredito balą ir nedelsiant pranešti apie pokyčius. Tai padės jums išvengti kredito balų sumažėjimo, dėl kurio gali sumažėti jūsų galimybės gauti paskolos patvirtinimą.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>