Kaip išsirinkti tinkamą šampūną savo šuniui?

PetuxePasirinkti tinkamą šampūną savo šuniui yra svarbus sprendimas. Svarbu ne tik užtikrinti, kad jūsų šuniukas būtų švarus ir sveikas, bet ir tai, kad netinkamas šampūnas gali sukelti odos sudirginimą, išsausėjimą ir kitas problemas. Renkantis šampūną būtina žinoti, į kokias sudedamąsias dalis atkreipti dėmesį ir kokių vengti. Šiame vadove rasite visą informaciją, kurios reikia, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą ieškodami tinkamo šampūno savo šuniukui. Šiame vadove sužinosite, kokie yra skirtingi šampūnų tipai ir kaip žinoti apie galimas alergijas ir jautrumą, ir sužinosite, kokie yra tinkamo šampūno jūsų šuniui pasirinkimo pagrindai.

Pirmas žingsnis renkantis šampūną savo šuniui – suprasti, kokia yra šampūno paskirtis. Šampūnas valo nešvarumus ir riebalus nuo jūsų šuns kailio, todėl jis atrodo ir jaučiasi švarus bei sveikas. Jis taip pat padeda išvengti odos problemų ir infekcijų, nes pašalina iš kailio alergenus ir bakterijas, neleisdamas jiems patekti į šuns organizmą ir pakenkti ar sukelti dirginimą. Daugelis šampūnų ne tik valo kailį, bet ir jį kondicionuoja, kad kailis taptų švelnus ir blizgantis. Petuxe – kiek šie produktai yra kokybiški?

Skirtingi šampūnų tipai

Šampūnai "viskas viename" – šie šampūnai paprastai skirti trumpą, švarų kailį turintiems šunims ir idealiai tinka šuniukams. Jie valo ir kondicionuoja vienu žingsniu, todėl juos naudoti greitai ir paprasta. Iššukavimo šampūnai – šie šampūnai skirti pašalinti atsiklijavusį kailį ir sumažinti lojimą. Juos geriausia naudoti šunims, kurių kailis yra vidutinio ilgio arba ilgas. Viliojimo šampūnai – kaip rodo pavadinimas, viliojimo šampūnai skirti kruopščiai išvalyti šunis. Jie idealiai tinka ilgaplaukiams šunims, nes jų formulė stipresnė nei kitų šampūnų. Medikamentiniai šampūnai – medikamentiniai šampūnai puikiai tinka šunims, kuriems niežti odą, nes jų sudėtyje yra odą raminančių ir dirginančių sudedamųjų dalių. Šampūnai šunims ir ekspertės patarimai šuns sąvininkui.

Kaip skaityti šampūno etiketes?

Skaitydami šampūno etiketę, turėtumėte atkreipti dėmesį į dvi pagrindines sudedamąsias dalis: pH lygį ir kvapą. pH lygis rodo, kiek šampūnas yra šarminis ar rūgštinis, ir yra svarbus, nes turi įtakos šampūno veikimui. Šampūnas, kurio pH lygis yra per aukštas arba per žemas, gali sudirginti odą ir net ją pažeisti.

Alergijos ir jautrumas

Šunys, kaip ir žmonės, gali sirgti alergijomis, tačiau dėl jautraus kailio jie dažnai yra labiau linkę į odos sudirginimus ir jautrumą. Pasirinkti tinkamą šampūną šuniui yra svarbiausia norint išvengti alergijų, ypač jei jūsų šuo turi jautrią odą. Jei po tam tikro šampūno naudojimo šuniui pasireiškia odos sudirgimas, gali tekti pakeisti šampūną švelnesniu. Svarbu žinoti apie galimas alergijas ir jautrumą, nes ne visi šunys reaguoja į tas pačias sudedamąsias dalis. Kvepalai šunims ir kitos prekės.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>