Kaip išsirinkti vonios baldus?

BaldaiGražus vonios kambarys yra daugelio žmonių svajonė, todėl renkantis kaip jį įrengti tampa labai svarbūs vonios baldai. Nuo to kaip tinkamai juos pasirinksite, priklauso ar bus gražus vonios kambarys. Baldams, kurie stovi tokioje patalpoje, kur yra nuolatinė drėgmė, turi būti itin kokybiški. Ką reikia žinoti norint tinkamų baldų vonios kambariui?

Vonios kambaryje baldai turi būti ne bet kokie. Tai pirmas patarimas visiems, kurie tik pradeda vonios kambario baldų paiešką. Svarbiausia, kad jie būtų atsparūs drėgmei. Taip pat labai svarbu, kad jie būtų lengvai valomi ir patogūs naudojimui. Tai yra esminiai reikalavimai baldams, kurie bus vonios kambaryje.

Renkantis baldus reikia žinoti, kad būtina rinktis tinkamą dydį atsižvelgiant į vonios kambario dydį. Įprastai vonios kambariai būna nedideli, todėl ir baldai turi būti atitinkamo dydžio. Tiesa, kuo mažesnis vonios kambarys, tuo sunkiau bus surasti tinkamus vonios kambario baldus, nes daugiausia gaminami standartinių dydžių baldai. Todėl reikės ieškoti tol, kol rasite tinkamus. Svarbu išmatuoti vonios kambarį ir pažymėti tas vietas, kuriose bus baldai. Tuomet suradus patinkančius baldus reikėtų su patalpų dažymui skirta lipnia juosta pažymėti tuos dydžius. Taip bus lengviau suprasti kaip atrodys tam tikro dydžio baldai. Nepamirškite palikti pakankamai vietos praėjimui ar spintelių durelių atidarymui.

Planuojant kokius ir, kiek baldų bus vonioje, reikia gerai suplanuoti visą erdvę. Tai padaryti galima pažymint daiktų buvimo vietas arba su specialiomis interjero planavimo programomis. Taip pat galima kreiptis konsultacijos pas interjero dizainerį. Tuo pačiu reikia pagalvoti, kokios spalvos bus vonios baldai. Populiariausia yra balta spalva, tačiau galima pasirinkti ir kitokius derinius, pavyzdžiui, baltos ir pilkos spalvų ar juodą. Kai kurie nebijo rinktis ryškių spalvų, pavyzdžiui, ryškiai žalia ar geltona. Rytais tokios spalvos gali nuteikti energingam rytui, todėl renkantis spalvas reikia apgalvoti ir jų poveikį žmogaus emocijoms. Galima rinktis spalvas ir pagal tai, kokios jums atrodo gražiausios, nes tikrai ne visiems patinka balti vonios baldai, o norisi ryškių ar tamsių spalvų.

Vonios kambaryje baldai turi būti ne tik tinkami pagal kainą ir spalvas bei dydį, bet ir pagal funkcionalumą bei praktiškumą. Drėgmės poveikis baldams, kurie pagaminti iš kokybiškų ir tam skirtų medžiagų, tarnaus daug metų. Tai bus ilgalaikė investicija. Dėl šių priežasčių reikia itin atidžiai rinktis baldus vonios kambariui.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>