Kelionės Europoje

Megalanas siūloEuropoje yra daug gražių vietų, kuriose galima puikiai pailsėti, pasisemti naujų jėgų ar tiesiog pažinti kitas kultūras. Platus pasirinkimas https://magelanokeliones.lt/savaitgalio-keliones/ siūlo įvairias keliones. Tereikia pasirinkti tai, kas jums patiktų.

Galbūt norite neįprasto maršruto? Tam puikiai tiks Stokholmas. Čia rasite labai gražią architektūrą, daug įvairiausių muziejų, šiaurietišką kultūrą, o puikus aptarnavimas maitinimo sektoriuje jums leis mėgautis išskirtiniais patiekalais. O gal norite aplankyti Kopenhagą? Čia pažinsite danus ir nenustebkite – čia drąsiai leiskitės dviračiais į pažinti su šiuo miestu. Tai yra dviratininkų miestas. Ar žinojote, kad Kopenhaga tapo laimingiausiu pasaulio miestu? Tad, jei ieškote laimės – leiskitės į įspūdžių kupiną pasimatymą su Danijos sostine. Kitas maršrutas – Brėmenas. Čia patiks tiems, kurie ieško pramogų ar istorinių lankytinų vietų. Gražus senamiestis, daug skulptūrų, muziejų ir pramogų vietų tikrai nudžiugins savo gausa. Dar vienas neįprastas pasiūlymas – keliauti į Briuselį. Taip, ten patiks ne tik politikams, bet ir tiems, kurie nori pamatyti nuostabųjį Briuselio senamiestį, apsilankyti puikiuose restoranuose ar tiesiog nueiti pasilinksminti. Kosmopolitiški miestiečiai nustebins savo svetingumu. Norint apsilankyti Norvegijoje, rekomenduojama vykti į vieną iš mažiausių miestų – Oslą. Norvegijos sostinė padės susipažinti su šio miesto istorija ir pažinti šiaurietišką kultūrą.

Jei norima ne neįprastų, o paprastų ir populiarių maršrutų, tai galima apsilankyti https://magelanokeliones.lt/savaitgalio-keliones/ ir išsirinkti tokius maršrutus kaip kelionė į romantiškąjį Paryžių, kur patiks ne tik įsimylėjėliams, bet ir visiems, kurie nori pažinti šio nuostabaus miesto istoriją, pamatyti architektūrą, kuri daugeliui kitų miestų tapo pavyzdžiu, o gal jūs norite apsilankyti muziejuose? Jie čia išties įspūdingi. Kitas populiarus pasirinkimas – Londonas. Daug lankytinų vietų ir daugybė įvairių šalių virtuvių siūlo pasimėgauti maistu. Ne mažiau dėmesio sulaukia ir Berlynas. Daug pramogų, istorijos, kultūros, architektūros ir viskas viename dideliame mieste. Ar gali būti kas nors geriau? Norite šilumos? Milanas, Roma, Barselona laukia visų, kurie nori ne tik pramogų, pažinties su istorija ar architektūra, bet ir norinčių pasimėgauti puikiu šiltu oru.

Kaip matome pasirinkimas įvairus ir skirtingas, ir visai nesvarbu kokia kelionė jūsų laukia. Kokia jos trukmė. Nesvarbu ir kokią šalį aplankysite. Svarbiausia – grįšite pailsėję ir kupini gražių įspūdžių. Menas, kultūra, architektūra, istorija ir pramogos laukia jūsų. Šiuo metu labai didelis pasirinkimas įvairių kelionių, todėl net ir patys išrankiausi ras tai, kas juos sudomins.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • svedija

    Mano svajonė buvo aplankyti Švediją. Atrodo netolima šalis, bet niekaip į ją nenuvykdavau. O dabar jau įsigijau kelto bilietus į Švediją ir labai laukiu kelionės.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>