Židinio įrengimas bute

FumatDidelė židinių įvairovė sukelia nemažai klausimų tiems, kurie nori savo namuose turėti šį šilumos šaltinį. Šiuo metu tai ne tik šilumos šaltinis, bet ir interjero akcentas bei komfortas savo namuose norint atsipalaiduoti žiūrint į raminantį poveikį turinčią liepsną. Įvairūs zidiniai įrengiami tiek individualiuose namuose, tiek ir daugiabučiuose. Ką būtina žinoti renkantis tinkamą židinį?

Dažnai klystama, kai galvojama, kad jei jau norima židinio namuose, tai reikia gyventi individualiame name. Galima židinį turėti ir gyvenant bute. Tik prieš įrengiant reikės gerai apgalvoti ar bus galimybė saugiai jį įrengti ir tinkamai prižiūrėti ne tik patį židinį, bet ir dūmtraukį. Jei visos sąlygos yra, tai reikia pasirūpinti kaimynų sutikimu. Be to, jei reikės atlikti darbus susijusius, su kažkurių namo konstrukcijų dalimis, tai reikės gauti ne tik kaimynų sutikimą, bet ir namo bendrijos sutikimą. Jei daugiabutis neturi namo bendrijos, tai sutikimo reikės iš namą administruojančios įmonės. Kartais nutinka taip, kad kaimynų sutikimą gauti būna keblu. Ne visi nori kaimynystėje turėti židinį. Čia svarbu atminti, kad norint gauti leidimą įsirengti židinį, reikia surinkti daugiau kaip pusės gyventojų sutikimus. Taip pat verta žinoti, kad židinį galima įsirengti tik atitinkamuose daugiabučio aukštuose t.y. nuo 1 iki 5 aukšto. Visus su židinio įrengimu susijusius darbus turi atlikti tokie specialistai, kurie laikosi nustatytų normų pagal įstatymus.

Jei malkomis kūrenamas židinys jums neatrodo tinkamas variantas dėl nepatogumo jį valyti ar neturite vietos, kur sandėliuoti malkas, o gal kaimynai nesutinka su tokio židinio įrengimu, tai galima apsvarstyti kitą variantą – elektra arba dujomis šildomą židinį. Taigi, jei jūsų daugiabutyje nėra tam sąlygų arba patys nenorite tokio pasirinkimo, tai bio židinys bus puikus pasirinkimas. Jums nereiks rūpintis dūmtraukio įrengimu ar valymu, nereiks ir paties židinio valyti. Tokie zidiniai bus švarūs bei praktiški, o skleidžiama šiluma bus tikra. Taip pat bus malonu stebėti židinio liepsną. Tai labai geras pasirinkimas butų savininkams, kuriems norisi komforto. Taip pat tai geras pasirinkimas ir individualių namų savininkams.

Komfortas asocijuojasi su šiluma, o ramybė – su liepsna. Visa tai lemia didėjantį susidomėjimą židiniais ir galimybėmis juos turėti ne tik individualiuose namuose, bet ir daugiabučiuose. Tai puikus pasirinkimas ne tik norint pagyvinti savo interjerą, bet ir turėti papildomą ar pagrindinį šilumos šaltinį.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Tomas

    Labai daug jaukumo prideda židinys ir nesvarbu tai būtų namas ar butas. Mes savo židinį pirkom iš čia ir tikrai esame labai patenkinti: zidiniaipigiau.lt

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>