Kokie tortai perkamiausi Lietuvoje?

TortaiTiek gimtadienio proga, tiek didesnės šventės proga dažnai perkame išskirtinius tortus. Šiandien rinkoje galima rasti daug įmonių, kurios kokybiškai gamina šiuos gaminius. Tačiau jeigu norime neįprasto ir vienetinio gaminio, tuomet reikia ieškoti specialistų. Tortai gali būti labai įvairūs. Tik nuo konditerio priklauso kaip atrodys naujas, skanus tortas. Galimos įvairios spalvų ir formų variacijos, todėl tie, kas turi daugiau fantazijos, sugeba sukurti kažką išskirtinai gražaus ir kas svarbiausia skanaus. Tortai gali būti ir dideli ir maži, tiek vaikų gimtadienio progai, tiek brandaus jubiliejaus progai. Nuo užsakovų priklauso kaip atrodys būsimas kūrinys. Jeigu nuspręsite užsisakyti išskirtinį tortą, tuomet turite žinoti, kad galimos labai įvairios medžiagų kompozicijos. Šiandien, konditeriai tarsi menininkai gali sukurti meno kūrinius, kurie dar ir valgomi. Aišku, kad gražūs ir skanūs tortai kainuoja brangiau, nei šabloniškai gaminami gaminiai. Tačiau jeigu norite nustebinti šventės kaltininką ir sukurti jam nuostabę šventę, tuomet tikrai verta investuoti ir užsisakyti išskirtinio torto gamybą.

Kiek kainuoja gražūs tortai?

Tikrai daug klientų užduoda šį klausimą, tad labai svarbu, kad užsakomas tortas būtų ne tik gražus, skanus, bet ir jo kaina būtų ne itin didelė. Aišku, kad kiekvienas klientas supranta, kad vienetiniai gaminiai kainuoja iš tiesų nemažai, todėl logiška, kad įmonės parduodančios tortus nori ir nemažai gauti už tortų gamybą. Tiek didmiesčiuose, tiek mažesniuose miesteliuose galima rasti konditerijos įmonių, kurios jau ne vienerius metus gamina skanius tortus. Labai naudinga paslauga, kuomet tortą galite užsisakyti internetu. Taip jums nereikia niekur važiuoti ir galite ramiai išsirinkti kaip turės atrodyti jūsų šventei gaminamas tortas. Elektroninė tortų užsakymo sistema veikia ne kiekvienoje įmonėje, tačiau tie pardavėjai, kurie itin rūpinasi savo klientais, suteikia galimybę peržiūrėti jau atliktus darbus ir išsirinkti skanų, bei gražų tortą.

Specialisto patarimai

Renkantis tortą reikia suprasti, kad jis turi būti ne tik gražus, bet ir valgomas. Nereikėtų persistengti su jo išvaizda. Kartais net minimalistiniai tortai atrodo labai gražiai. Kiekviena šventė yra unikali, todėl tortai taip pat turi būti unikalūs. Aišku, kad nuo mokamos kainos priklausys, kaip atrodys galutinis rezultatas. Vieni klientai nori kažko ypatingo, kiti tiesiog gražesnio torto su gimtadienio skaičiais. Tokie gaminiai leidžia susikurti ypatinga šventės atmosferą ir gražiai atšvęsti gimtadienį. Labai gerai jeigu tortą renkatės internetinėje parduotuvėje. Čia jau iš karto galite matyti, kaip atrodys galutinis variantas. Taip taupomas laikas ir tiek klientas, tiek pardavėjas žino koks turi būti tortas. Prie kiekvieno varianto galimi įvairūs pakeitimai, todėl užsisakydami tortą būtinai paskalbėkite su specialsitu. Gaukite jų patarimus ir užsisakykite savo svajonių tortą.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Asta

    tortą tai dar visai lengva rasti, ypač jeigu žinai patikimą vietą arba kepėją, kuriuo netenka nusivilti. Bet va vis nežinau kur ieškoti gimtadienio žvakučių. Norėtųsi kokių kitokių, negu paprastoj parduotuvėj būna. Gal kas turit patarimų kur būtų galima rasti gražias žvakutes ant torto?

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>