Kur ieškoti kokybiškų naudotų automobilių BMW?

Lietuvoje BMW naudoti automobiliai yra vieni dažniausiai perkamų. Daugiausiai ieškoma 3 ir 5 serijos BMW modelių. Tarp populiariausių taip pat „Audi“ ir „Volkswagen“ prekės ženklai. Norintiems įsigyti BMW automobilį siūlome keletą variantų, kaip tai padaryti.

Naudoti automobiliai „Krasta Auto“ salone

UAB „Krasta Auto” salonas veikia didžiuosiuose Lietuvos miestuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, o su parduodamais modeliais galima susipažinti ir internetinėje svetainėje krasta-auto.lt/bmw/naudoti-automobiliai.

„Krasta Auto“ parduoda naujus ir naudotus automobilius, taip pat juos galima įsigyti lizingu. Salone galima parduoti senesnį automobilį ir pinigus panaudoti kaip užstatą naujam ar naujesniam modeliui. Internetinėje svetainėje rasite įvairiausius BMW automobilius, kurių pagaminimo metai – 2015-2022. Naudoti automobiliai gali būti ne tik benzininiai ir dyzeliai, bet ir elektriniai ar hibridiniai, todėl kiekvienas BMW gerbėjas atras tai, ko ieško.

Didžiausias privalumas pirkti transporto priemonę iš salono tai, kad siūlomi tik geros kokybės naudoti automobiliai, be užslėptų defektų. Jų nuvažiuotas kilometrų skaičius dažniausiai nesiekia nei 100 000 km. Visi automobiliai parduodami su galiojančia technine apžiūra.

Beveik naujoms transporto priemonėms suteikiama gamintojo garantija bei techniniai aptarnavimai. Pavyzdžiui, šiuo metu parduodamam BMW X7 M50d 2020 metų modeliui, kurio rida 46 000 km, suteikiama gamintojo garantija iki 200 000 km arba iki 2025 metų kovo 19 dienos, o techniniai aptarnavimai suteikiami iki tos pačios datos arba iki 100 000 km.

BMW automobiliai internete

Lietuvoje yra keletas internetinių portalų, kuriuose taip pat galima įsigyti BMW ir kitų prekės ženklų naudotus automobilius. Įvairių skelbimų apie parduodamas transporto priemones rasite ir „Facebook“ socialiniame tinkle internete. Tiesa, perkant automobilį iš privataus asmens negaunate jokių garantijų, tačiau vis tiek galite įsigyti geros kokybės prekę, pasinaudoję keliais variantais:

  • apžiūrėti transporto priemonei nuvežkite patyrusį specialistą;

  • apžiūrą atlikite autoservise;

  • gerai apžiūrėkite naudotą automobilį pats ir patikrinkite jo istoriją.

Naudotus automobilius taip pat galima įsigyti apklausus pažįstamus ir draugus. Kartais kažkas iš kolegų turi nenaudojamą transporto priemonę, kurią jau seniai norėjo parduoti.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>