Leiskitės į nepamirštamą kelionę į Sakartvelą ir atraskite nuostabų Kaukazo perlą

Ar esate pasiruošę leistis į nepaprastą nuotykį? Tikimės, kad jau dabar sušukote taip, nes kviečiame susipažinti su kerinčia Sakartvelo žeme. Vos tik įžengę į šią nepaprastą valstybę būsite sužavėti jos nepaprastu grožiu, turtingu kultūros paveldu ir vietinių svetingumu.

Sakartvelas yra įsikūręs pačioje Kaukazo širdyje. Čia rasite ne tik kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius, tačiau ir praeitimi alsuojančias vietas, kurios puikiai dera su modernumu. Leisdamiesi į šią kelionę kartu su Ingrida Tours ir tyrinėdami šios šalies stebuklus liksite sužavėti jos gyvybingais miestais, vaizdinga gamta ir šiltais sakartveliečiais. Tai tikrai užpildys jūsų patirčių bagažą maloniais prisiminimais!

Tikime, kad net ir keletas žodžių apie šią kryptį jau sužadino jūsų smalsumą, tačiau šiame straipsnyje norime šiek tiek plačiau papasakoti apie tai, kas jūsų laukia kelionėje. Programoje atsispindi jūsų laukiančios patirtys, todėl nieko nelaukdami pateikiame ją jums!

Keliones i gruzijaJūsų nuotykiai Sakartvele prasideda Kutaisyje, vietoje, kurioje susipina senovinės legendos ir gamtos stebuklai. Aplankysime stulbinantį Prometėjo urvą , kuriame apsupti didingų stalaktitų ir stalagmitų jausitės it nusikėlę į pasakų pasaulį. Aplankysime ir istorinį Motsametos vienuolyną, įsikūrusį ant kalvos, kur mėgausimės panoraminiais vingiuotos upės ir vešlių miškų vaizdais. Taip pat lankysimės ir Gelati vienuolyne, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Drąsiai teigiame, kad pastarasis išties atspindi Gruzijos architektūros esmę!

Kelionėje tikrai neliksite alkani – dalyvausime edukacinėje maisto gaminimo pamokoje, kurioje išmoksite gaminti tradicinius chačapuri (sūriu įdarytus pyragėlius) ir Mchadi duoną. Jūsų skonio receptoriams suteiksime tikrą autentiškų Sakartvelo skonių fiestą, kurioje bus patenkintas ir žinių alkis!

Nuotykis tęsis vaizdingame Nakeralos kelyje, apstuptame didingų lapuočių miškų. Aplankysime ir Šaorio ežerą, kuris yra įsispraudusęs tarp kalnų ir miškų. Išskirtiniai gamtos perlai privers kiekvieną aikčioti iš nuostabos! Neaplenksime ir nuostabiosios Nikortsmindos katedros – architektūros stebuklo, liudijančio turtingą regiono istoriją.

Ir, žinoma, joks apsilankymas Sakartvele nebūtų pilnavertiškas be pasimėgavimo visame pasaulyje garsiais vynais! Apsilankysime vietinėje vyno gamykloje ir pasimėgausime išskirtiniu Chvančkaros ir kitų garsių Sakartvelo vynų skoniu.

Į sąrašą nepamiršome įtraukti ir širdies formos krioklio, geriau žinomo kaip Meilės krioklys. Tai dar vienas įspūdingas gamtos perlas Sakartvele, kuriame, pasak legendų, galima rasti tikrąją meilę. Aplankysime ir mistinio grožio Okatse kanjoną, kur kvapą gniaužiantis pėsčiųjų takas nuveda jus prie panoraminių vaizdų, kurie, rodos, paliečia net dangų. Dar vienas nuostabus reginys – Martvilio kanjonas, kuriame plaukdami per krištolo skaidrumo vandenis pajusite, kaip jūsų sielą užpildo ramybė.

Užsuksime ir į gyvybe alsuojantį Batumio miestą, kuriame modernumas susipina su tradicijomis. Taip pat aplankysime Batumio botanikos sodą – botaninės įvairovės rojų, įsikūrusį Juodosios jūros pakrantėje. Neskubėdami pasivaikščiosime ir Batumio bulvaru. Pastarajame pajausite žavingą miesto atmosferą, o gaivus jūros vėjas švelniai glostys jūsų plaukus!

Kokia kelionė į Sakartvelą neaplankant kalnų? Kartu leisimės į užburiantį nuotykį po kalnuotąją Adžariją, laikomą gražiausiu Sakartvelo regionu. Stulbinantys kraštovaizdžiai, kupini žaliuojančios lapijos ir nuostabių krioklių. Praeisime ir viduramžių Machuncečio tiltą. Tai nėra tik viduramžius menantis tiltas, mat jis veda prie Machuncečio krioklio, kurio grožio neįmanoma aprašyti, jį reikia pamatyti!

Na ir kaip gi be itin svarbaus kelionės elemento – pažinties su vietine kultūra? Nors kelionės pradžioje su ja šiek tiek susipažinome gamindami maistą ir ragaudami vynus, tačiau užburiantis folkloro pasirodymas pietajaunt leis jums dar artimiau susipažinti su nepaprasta Sakartelo kultūra.

Kelionę užbaigsime apsilankymu Šekvetili dendrologiniame parke – draustinyje, kuriame sukaupta įspūdinga unikalių medžių rūšių kolekcija, o paukščių stebėjimo entuziastai pasijus lyg esantys rojuje! Ir ką mes čia bandome apgauti?! Net neabejojame, kad visi, pamatę šiuos vaizdus pasijus it rojuje!

Nepraleiskite progos kartu su Ingrida Tours atrasti Sakartvelą, kur kiekvienas žingsnis – tai vartai į nuotykius, paveldą ir gamtos stebuklus. Prisijunkite prie mūsų šioje nepaprastoje kelionėje, iš kurios parsivešite ne tik siuvenyrus, tačiau ir prisiminimus, kurie išliks visam gyvenimui. Pilną

Kelionės programą ir kontaktus rasite čia: Kelionės į Gruziją.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>