Miško supirkimas

Seperkami miškaiLietuva nuo senų laikų garsėja miškų gausa ir grožiu, todėl nieko nestebina miskusupirkimas.lt ir pardavimas. Daug miškų savininkų ieško galimybių kaip sudaryti, kaip įmanoma naudingesnį pardavimo sandorį. Ieškant miškų supirkėjų tenka susidurti su įvairiais klausimais nuo kainos iki mokesčių, todėl tampa aktualūs įvairūs patarimai dėl tokių sandorių.

Dažniausiai galvojama, kad kaina yra lemiamas kriterijus norint parduoti mišką. Labai dažnai nusiviliama miškų supirkimo paslauga, nes susižavima tokiu pasiūlymu, kuriame siūloma didžiausia kaina. Ir kas gi čia tokio blogo? Dažnai didžiausia kaina slepia mokesčių neįskaičiavimą. Pirkėjas siūlo didžiausią kainą, tačiau visus su pardavimu susijusius mokesčius turės susimokėti pats miško savininkas. Taigi, ieškant geriausio pasiūlymo reikia rinktis ne pirmą pasitaikiusį, kuriame siūloma didžiausia kaina, o sužinti, kas į tą kainą įeina. Kartais mažesnė siūloma supirkimo kaina jau būna su įskaičiuotais mokesčiais, todėl galutinėje sumoje pardavėjas gaus didesnę sumą „į rankas“ parduodamas mišką už mažesnę sumą, bet su įskaičiuotais mokesčiais, nei parduodamas už didesnę kainą, tačiau dar turėdamas sumokėti mokesčius pats savarankiškai. Kalbant apie tai, kaip apskaičiuoti sumą, kurią gaus pardavėjas jau sumokėjęs mokesčius, reikia dar nepamiršti, kad jei miškas parduodamas be žemės t.y. išsikirtimui, tai savininkas turėtų apskaičiuoti, kiek jam dar kainuos miško atsodinimas. Miško savininkas pats turi rūpintis miško atsodinimu ir kitais su mišku susijusiais darbais, tokiais, kaip sanitariniai darbai, pastebėjus ligas turi pranešti valstybinėms institucijoms ir kt.

Ieškant geriausio pirkėjo randamas didelis pasiūlymų skaičius. Visada reikia teikti pirmenybę ne didžiausią kainą siūlančiai, o gerai išaiškinančiai įmonei, kuri nurodo, kiek ir už ką gausite pinigų, kokie mokesčiai tenka jums, kokie jau įskaičiuoti ir pan. Tik pasirinkus patikimą pirkėją kaip miskusupirkimas.lt galite būti ramūs dėl to, kad viskas bus atlikta teisingai ir laikantis įstatymų normų. Beje, įstatymai keičiasi, tad jei nesekate naujausių naujienų, tai geriausiai viską žino tie, kurie užsiima miškų supirkimu. Jie gali jus pakonsultuoti bet kuriais klausimais.

Miškų kraštas – taip mūsų šalį vadina nuo senų laikų. Todėl dabar populiarūs pirkimo – pardavimo sandoriai nieko nestebina. Kaip greitai bus nupirktas miškas priklauso nuo įvairių kriterijų. Dažniausiai greitai parduoda tie, kuriems nesvarbi kaina t.y. parduoda už mažesnę kainą, o tie, kurie nori gauti gerą sumą pinigų, tai dažniausiai turi palaukti, kol miškas iš jų nuperkamas.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>