Nemalonu, kai sužinote: jus stebi slaptos kameros

Speciali GPS įrangaKai stebėjimo kameros tampa slapto stebėjimo kameromis, jos tampa sekimo kameromis: https://www.sekimoiranga.lt/12-slaptos-kameros. Ir asmenys, kurie galbūt to nenorėjo, gali būti stebimi kamerų pagalba, nors to ir nesinori. Kai kuriais atvejais galima pasiteisinti aplaidumu, kad kamera buvo blogai sumontuota. Kartais galima įžvelgti piktavališkus krėslus, o kartais ir tokį elgesį apkaltinti nusikalstamo elgesio požymiais.

Netinkamai sumontuotos kameros persirengimo kabinose

Ant ribos patenka tie atvejai, kuomet slaptos kameros stebi drabužių parduotuves, kuriose yra įrengtos persirengimo kabinos. Labai svarbu, kokiame aukštyje yra pakabintos kameros, ir kas per jas yra rodoma, ką jos mato. Kameros dažnai gali matyti ir persirengimo kabinų vidų, o tai yra privatūs vaizdai. Jeigu taip yra, tai turi būti deklaruota aiškiai, kad kiekvienas persirengti einantis žmogus, puikiai žinotų, kur eina, ir kas jo laukia. Tačiau kai kuriais atvejais stebėjimo kameros gali visai netyčia apimti tokį kampą, kuriame matosi ir persirengimo kabina.

Darbuotojai restoranų virtuvėse gali būti stebimi

Taip pat reikėtų pakalbėti ir apie restoranų virtuves. Kartais galime jau iš anksto žinoti, kad picerijoje ar kažkur kitur yra stebima virtuvė. Tačiau kai kuriais atvejais savininkai savavališkai sumontuoja kameras ir įvaro Panoptikumo baimę kiekvienam darbuotojui, šiam net nežinant, iš kurios pusės jis ar ji yra stebimi. Tai gal gali padėti užtikrinti higieną, maisto paruošimo kokybę, tačiau tais atvejais, kai žmonės yra neperspėti dėl stebėjimo, tai rodo nepagarbą jiems ir tam tikrą negražų požiūrį.

Pasipiktina į namus atėję auklės

Kartais ir auklėms, dirbančioms pas žmones, tenka iškęsti tokį nepasitikėjimo cirką. Niekam nėra malonu, kai sužinai, jog tavo nuoširdžiai dirbamas darbas yra neįvertinamas, žmonės tavimi nepasitiki, ir tau išėjus, peržiūrinėja įrašus. Kita vertus, yra ir kita medalio pusė. Kaip sako žmonės, kurie namuose sumontuoja kameras, jų nedomina smulkmenos. Norisi tik turėti įrodymus, jeigu kas nors atsitiktų negerai vaikams ar namų aplinkai. Tik tada ir būtų peržiūrimi tie įrašai. Paprastai yra tokių priemonių imamasi po to, kai žmonės būna kažkieno apgauti. Dėl to po kurio laiko jie jau ieško, kas galėtų padėti, ir sumontuoja slaptas kameras.

Skandalas: kai slapta kamera fiksuoja intymius dalykus

Visiškai kas kita, kai kameros yra sumontuojamos, pavyzdžiui, namuose, kurie yra išnuomojami, pavyzdžiui, trumpalaikei nuomai. Tai tokie namai, kuriuose visgi slaptos kameros gali daug ką reikšti ir tapti nusikalstama veika.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Karolina

    Na tikrai nemalonu, bet jeigu aš esu už automatizuotus išmanius namus. Turiu ir dulkių siurbliuką robotą( https://alternetas.lt/paslaugos/dulkiu-siurbliai-robotai/ ), ir kameras visur sudėjus, ir apsaugos sistemą sumontavus. Aš jaučiuosi saugi ir žinau, kad jeigu kas nutiktų, tai galėčiau atsukti video ir pažiūrėti, o taip pat sau ir buitį pasilengvinu su kitais įtaisais.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>