Požiūris į paskolas pasikeitęs

Ne tik credit24 paskola dabar suteikiama ne taip paprastai, bet ir požiūris į paskolas apkirstai jau yra pasikeitęs. Tai, kas anksčiau būdavo išduodama labai lengvai, dabar suteikiama su daugiau slenksčių. Taip siekiant užtikrinti, kad skolintųsi žmonės tikrai atsakingai ir prasmingai.

Kalbėdavo apie sielos pardavimą velniui

PaskolosĮdomu tai, kad tokios sąvokos kaip atsakingas finansinis partneris kadaise išvis nebuvo. Ne viena pasaka ir „senolių išmintis“ sukasi apie tai, kaip koks nors žmogus imdamas paskolą „sielą velniui pardavęs“. Tai įdomus pasakymas, galvojant, kad tas sielos pardavimas iš tikrųjų reikšdavo ne ką kita, o visišką prasiskolinimą. Taip turbūt būdavo dėl to, kad anais laikais nebūdavo normalios patikimos raštiškos sutarties, skolinimas tikrai įpareigodavo labai nemaloniems dalykams. O luominė visuomenė taip buvo sutvarkyta, kad vargšas ir likdavo vargšu, ponas likdavo ponu. Kartais blogiečiams baigdavosi blogai, bet prieš tai daugiau blogumų nutikdavo geriečiams. Tokios istorijos, mitai, pasakos atsirideno iki šių dienų, tačiau dabar realybės tai neatitinka.

Būsto paskola palengvino gyvenimą Z kartai

Šiandieninė Z karta turi būsto paskolas. Turi namus priemiesčiuose ir paskolas, iki kurių išmokėjimo dar liko keli tūkstančiai metų. Juokaujame. Liko keli metai. Nors kas ten žino. Tačiau be tų paskolų Nepriklausoma Lietuva tikėję žmonės nebūtų taip drąsiai ėmęsi naujo gyvenimo. Visiems reikėjo dirbti, uždirbti, gyventi, gauti tai, ko nori, ko reikia. Taigi, paskola buvo modernus būdas gauti pinigų savo nekilnojamajam turtui įsigyti, o tai juk geriau negu gyventi nuomojamame bute. Dabartinė Y kartą (tos anos kartos vaikai) paskolų imti taip neskuba. Vis dairosi tai į mitus, tai į sms kreditus, tai į kitas pasaulio šalis. Kai viskas taip keičiasi, kai valdžia nevykdo savo pažadų, kai daugybė žmonių iš Lietuvos tiesiog emigruoja kur nors į pasaulio kraštą, smagu gyventi tokioje šalyje, kur neturi labai daug įsipareigojimų, todėl būsto paskolas ima ne patys jauniausi.

Greitieji kreditai – kodėl tokie populiarūs?

Tačiau štai credit24 paskola, kitaip tariant greitasis kreditas, neįpareigoja mūsų taip stipriai. Gal dėl to tokios paskolos imamos lengviau atsikvėpus, be didelių baimių, kad niekas nepavyks. Tiesiog pasiskolinus nedidelę pinigų sumą vėliau gali gyventi laisvai, nesiorientuojant į materializmą, perkant tik tai, ką įperki, o pasiskolintus kreditus lengvai grąžinant. Kas laukia toliau? Kyla natūralus klausimas visiems ir visuomet, mąstant apie dabartinį gyvenimą. Pagyvensim, pamatysim.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>