Profesionalios palapinės turistavimui: kaip išsirinkti geriausią?

Kelionės ir žygiai reikalauja fizinės ištvermės ir racionaliai suplanuoto kelionės bagažo. Jei galvojate apie ilgesnės trukmės išvykas, neišsiversite be patogios palapinės, šilto miegmaišio ir kokybiškos aprangos. Turizmo ekspertai teigia, kad ypatingas dėmesys turi būti skiriamas palapinei. Profesionalios palapinės apsaugos nuo blogo oro ir užtikrins ramų poilsį – taip atgausite jėgas ir pasiruošite kitos dienos iššūkiams.

Palapinių pasirinkimo kriterijai

Palapinių gausa stebina savo pasirinkimo galimybėmis. Konkretus sprendimas turi būti priimtas, atsižvelgiant į individualius pageidavimus ir poreikius. Dažniausia klaida – palapinės pirkimas, vertinant dizaino sprendimus. Negalime paneigti, kad turistinių prekių išvaizda atlieka svarbų vaidmenį – ji formuoja keliautojo stilių ir suteikia tam tikrą nuotaiką. Vis dėlto, apsiriboti stilistiniu aspektu būtų nedovanotina klaida.

HuskySvarbiausias turistinės palapinės pasirinkimo kriterijus – gamybinės medžiagos ir gaminio konstrukcija. Tik aukštos kokybės palapinės garantuos optimalius rezultatus, nepraleis drėgmės ir užtikrins gerą ventiliaciją. Be to, tokia palapinė atlaikys ilgų kelionių iššūkius ir tarnaus ne vienerius metus. Jei šioje srityje neturite atitinkamų žinių, rinkitės rinkoje vertinamus pardavėjus, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti racionaliausią sprendimą konkrečiu atveju.

Planuojant kelionę būtina pagalvoti apie palapinės svorį ir dydį. Žinoma, jei keliaujate automobiliu, palapinės svoris nėra svarbus, tačiau planuojat žygį pėsčiomis, siūlome rinktis palapinę, sveriančią ne daugiau kaip 3 kg.

Nepamirškite pasidomėti, kokį kiekį kritulių gali atlaikyti jūsų pasirinkta palapinė. Primename, kad šis rodiklis apibrėžiamas raidėmis „mm“. Jei galvojate apie ilgesnę kelionę, kurios metu gali lyti (Lietuvoje lietus – itin dažnas reiškinys), rinkitės palapinę, kurios hidrostatinis slėgis sieks 1500–2000 mm. Jei minėtasis rodiklis yra mažesnis nei 1000 mm, tokia palapinė apsaugos tik nuo nedidelio lietaus. Atkreipkite dėmesį į palapinėje esančias ventiliacijos angas – per jas neturėtų patekti lietus ar sniegas. Optimaliausiam variantui siūlome rinktis palapines, kurių ventiliacinės angos gali būti atidaromos neišlendant iš palapinės.

Ieškodami naujos palapinės, turite pagalvoti, kiek žmonių joje miegos. Vienvietės palapinės užims mažiau vietos. Vis dėlto, tokioje palapinėje bus nepatogu, jei su savimi nešite didesnį krovinį, kurį naktimis norėsite turėti viduje, šalia savęs. Jei keliaujate su žmonių grupe, siūlome iš anksto pagalvoti apie kelių vietų palapinę. Pasiskirstykite nešamo krovinio svoriu, pvz., vienas keliautojas gali nešti palapinę, kitas – miegmaišius ir t. t.

Rinkitės patikimą gamintoją

Kad būtumėte tikri palapinės kokybe, rinkitės žinomo gamintojo produkciją. Turizmo prekių lyderis HUSKY siūlo aukštos kokybės palapines, atitinkančias individualius pirkėjų poreikius. Tai ilgaamžės konstrukcijos prekės, išsiskiriančios patikima apsauga nuo išorinio aplinkos poveikio. Kelionėms skirtos palapinės yra lengvesnio svorio, pasižymi talpumu, greitu pastatymu ir suskleidimu.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>