Protingas kelias imti paskolą

Kada greitas kreditas – tik pagalys į ratus, o kada – tikra pagalbos ranka? Žmonės ne visada esant sudėtingai situacijai ima paskola internetu. Kai kurie bando išsisukti kitaip. Kada iš tiesų galima be nerimo pasiskolinti, o kada verčiau stengtis pragyventi taip?

Jei nebus iš ko grąžinti

KreditaiVienas iš atvejų, kada greitas kreditas yra nepatartinas sprendimas, tai – kai aišku, kad bus labai sunku jį grąžinti. Tarkime, jeigu žinote, jog tuojau neteksite darbo, ir dėl to nusprendėte pasiskolinti, turėti į priekį. Skamba kaip ir savotiška savisauga, tačiau visgi – iš ko paskui grąžinsite? Yra ir daugiau atvejų, kada paskola internetą nebus grąžinta ir besiskolinantysis tą nujaučia. Išdrįskite pasakyti sau tiesą, pažiūrėti realybei į akis – ar turėsite, kaip grąžinti? Ne visada popieriai sako tiesą, kartais jūs geriau žinote. Jeigu nelabai aišku, kaip reikės grąžinti, tai įsivaizduokite, kad jau dabar grąžinate skolas. Tokiu būdu raskite reikiamų pinigų, kokiu ieškotumėte grąžinant skolą. Turbūt paaiškės, kad tiesiog reikia papildomai užsidirbti.

Jei šeima nepritaria

Jeigu biudžetas yra bendras, o ant jūsų pečių – daug atsakomybių – būtinai pasitarkite su šeima. Tegul ji žino apie jūsų planus, o jūs žinokite jos planus. Tada ir paaiškės, ar paskola internetu yra geras, visiems priimtinas sprendimas.

Jei skolinatės linksmybėms

Finansų ekspertai nuolat pabrėžia, kad pats blogiausias tikslas skolintis – tai vartojimui. Vartojimo paskola pramogoms dažniausiai niekada neatsiperka. Jūs prašvaistote pinigus pramogoms, linksmybėms, jie gali ištirpti kad ir per vieną vakarą bare. O paskui jau neturite nieko, ir tenka dėl to graužtis nagus. Buvo taip gerai, o dabar – taip blogai. Ir viską reikia grąžinti…

Jeigu planuojate dar kažkam skolintis

Iš tiesų, dar vienas dalykas, kurį būtina apmąstyti prieš skolinantis – tai, kad turint vieną paskolą, kitos gal nebegausi. Gal planavote skolintis automobiliui, o gal kam nors kitam. Tad jeigu yra planuose lizingai ir kitos paskolos, pagalvokite, ar dabar imamas greitas kreditas, nepakeis ateities galimybių.

Jeigu pirksite daiktą

Geriausia skolintis tada, kai galite garantuoti, jog tie pinigai neišeis vėjais. Toks pavyzdys būtų skolinimasis tuomet, kai norite įsigyti kažkokį konkretų daiktą. Tada tikrai galite pasiskolinti, ir dėl to nematyti problemų. Paimate paskolą, nusiperkate automobilį. Jeigu reikia, vėliau galite ir parduoti, nes pinigai iš esmės nedingsta visiškai, gal tik kažkokia dalis nueina tarsi komisiniams.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>