Spintos stumdomomis durimis ir spintų išplanavimo idėjos

Šiuolaikiškos spintos stumdomomis durimis leidžia racionaliai planuoti gyvenamosios erdvės plotą, užtikrina greitą ir patogų daiktų laikymą ir jų suradimą. Nors stumdomų sistemų populiarumas auga kaip ant mielių, baldininkai primena, kad siekiant efektyviausių rezultatų, būtina bendradarbiauti su šios srities profesionalais, turinčiais ilgametę patirtį ir dirbančiais su aukštos kokybės gamybinėmis medžiagomis.

Spintų stumdomomis durimis privalumai

Spintos namamsNors stumdomos durys paprastai siejamos su moderniu ir šiuolaikiniu interjeru, dizaino specialistai teigia, kad minėtosios konstrukcijos vis dažniau pritaikomos ir klasikiniam būstui. Tai lemia itin plati spintų stumdomomis durimis dizaino, raštų ir spalvų pasiūla. Tiesa, konkrečiu atveju rekomenduojame pasitarti su interjero specialistais. Stumdomų durų populiarumą lemia ir nepakeičiamas jų praktiškumas – šios konstrukcijos užima kur kas mažiau vietos, lyginant jas su įprastomis varstomomis durimis. Be to, tai vienas optimaliausių pasirinkimų vaikų kambariui – visų pirma, vaikas gali patogiai atidaryti ir uždaryti kasdien naudojamą spintą, antra – šiuolaikiniai gamybos sprendimai apsaugo nuo pirštų prisivėrimo.

Vidinio išplanavimo svarba

Aukštos kokybės gamybinės medžiagos, tvirtos konstrukcijos durų mechanizmai užtikrina ilgaamžę ir patikimą spintų eksploataciją. Be to, priklausomai nuo vidinio išplanavimo, spintose galima laikyti ne tik drabužius, bet ir kitus daiktus: batus, rankines, patalynę, buitinę techniką ir t. t. Interjero specialistai teigia, kad vidinis spintos išplanavimas yra vienas svarbiausių etapų, planuojant praktišką ir funkcionalų būstą.

Planuojant drabužių laikymo zoną, siūlome pagalvoti apie pakabų laikymo vietą, patogius stalčius ir lentynas smulkiems rūbams. Drabužių spintoje turi būti įrengta erdvė švarkams ir paltams, taip pat – skyrius kelnių ir sijonų laikymui. Pasitarkite su spintų projektuotojais, kurie patars dėl racionaliausių sprendimų konkrečioje situacijoje. Taikant modernius gamybos sprendimus, šiandien net ir nedidelio ploto spintos stumdomomis durimis gali tapti praktiška erdve daiktų laikymui. Nepamirškite, kad spintoje turėtų būti įmontuota apšvietimo sistema, kuri užtikrins patogų drabužių radimą. Jei spintoje ketinate laikyti ir kitus daiktus, skirkite laiko lentynų ir stalčių išplanavimui. Minėtajam tikslui nereikėtų gailėti investicijų – tinkamai suplanuota spinta suteiks daugiau komforto kasdienybėje.

Profesionalų paslaugos

Ilgametę patirtį turinti baldų gamybos įmonė VESIDA siūlo tvirtos konstrukcijos spintas stumdomomis durimis, Lietuvos pirkėjų vertinamas dėl nepriekaištingo stiliaus, patogumo ir funkcionalumo. Įmonės darbuotojai rūpinasi kiekvienu užsakymu, siekdami atrasti optimaliausią sprendimą konkrečiam interjerui. VESIDA parduoda aukštos kokybes spintas prieškambariui, miegamajam, svetainei, darbo kambariui ir kitoms gyvenamosioms erdvėms. Itin pati modelių, korpuso medžiagų, stumdomų durų sistemų, rėmelių ir įsprūdų pasiūla atitiks tiek modernaus, tiek klasikinio būsto sprendimus.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>