Procedūrų veido atjauninimui yra ne viena

Laikui bėgant tikrai galima pastebėti vis daugiau raukšlelių ant veido. Suglebusi, neelastinga oda tikrai nedžiugina, o išsaugoti savo jaunystę norisi visuomet. Būtent tokiais atvejais veido patempimas gali labai išgelbėti, tačiau pastebint kiek daug jauninančių procedūrų šiuo metu yra atsiradę, gali būti sunku pasirinkti. Taigi, jei norisi dailesnės odos, verta pasidomėti kokios procedūros gali padėti ir kada kokia yra tinkama būtent jūsų veido odos būklei. Vieni renkasi operacijas, kiti labiau linksta prie neinvazinių procedūrų, todėl pasidomėti apie veido liposkulptūra, veido pakėlimo operacija bei endoskopinį pakėlimą.

Veido patempimasVaido patempimas veido liposkulptūros būdų leidžia nesunkiai atstatyti dailų veido kontūrą panaudojant kūno riebalus. Tai labai nesunki procedūra, tačiau reikia nusiurbti kūno riebalų iš pilvo ar šlaunų ir panaudoti veido užpildymui. Žinoma, nusiurbus šiek tiek riebalų, juos reikia tinkamai paruošti, todėl procedūra gali kiek užtrukti. Operacijos metu puikiai pkoreguojama skruostų sritis, antakių zona, smakras ar smilkiniai, centrinė veido dalis. Gali būti atliekamas ir lūpų papildymas.

Veido pakėlimo operacija kur kas sudėtingesnė procedūra ir ji atliekama bendrinėje nejautroje. Pjūviai atliekami tokiose vietose, kur jie matysis kiek įmanoma mažiau. Odos perteklius yra tiesiog pašalinamas, atliekamas veido patempimas ir tuomet oda tiesiog susiuvama. Tai labai tinkamas variantas tiems, kurių senėjimo požymiai yra puikiai matomi, raukšlelės gilios ir reikia efektyvaus sprendimo būdo.

Veido patempimas gali būti atliekamas endoskopiniu būdu. Tai labiausiai tinkamas būdas kai reikia koreguoti ankstyvus senėjimo požymius. Dažniausiai ši procedūra atliekama 35-45 metų moterims. Bendrinėje nejautroje atliekami pjūviai endoskopu, todėl galima nesunkiai koreguoti ir kaktos sritį, ir skruostus, lūpų kampučius ir kitas vietas. Toks veido patempimas gali atjauninti net dešimčia metų. Galvojantiems apie plastinę operaciją, pakonsultuos https://plastikoschirurgas.lt/.

Veido patempimo būdų yra ne vienas, todėl kiekviena gali atsirinkti kas labiausiai tiks jos odai. Puikūs variantai leidžia ir vėl džiaugtis dailia veido oda ir labiau savimi pasitikėti. Kuo ankščiau pradedama rūpintis savo veido oda, tuo ilgiau galima džiaugtis jaunatviškumu. Net ir po procedūrų rekomenduojama įdėti pastangų kasdienėje grožio rutinoje, jog veido oda visuomet būtų drėkinama bei maitinama.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>