Vestuvinis makiažas: ryškus ar švelnus?

Vestuvinis makiažas reikalauja profesionalių visažistų, kurie gali padėti gauti norimą rezultatą. Būtent todėl rekomenduojame kreiptis į profesionalus, kurie užtikrina, kad bus suteikiama aukštos klasės kokybė. Tiesa, kuomet kreipsitės į specialistus dažniausiai reikia žinoti ko norite. Bent jau preliminariai. Tokiu atveju pavyks paprasčiau susikalbėti su visažistu ir nuspręsti, kokio makiažo norite ir koks jums labiausiai tinka.

Svarbiausia yra saikas

Noriu būti per savo vestuves gražiausiaDaugelis jaunųjų mano, kad vestuvės yra ta šventė, kuomet labai svarbu pasipuošti, parodyti savo grožį ir pamiršta, kad grožis kartais būna tai, kas yra paprasta. Nors visažistės dažniausiai pataria labai intensyviai nesidažyti ir norėtų nekurti tokio makiažo, visgi, klienčių noras yra pats svarbiausias. Nepamirškite, kad makiažas taip pat turi būti derinamas ir prie aprangos bei kitų aksesuarų, kurie dėvimi vestuvių dieną. Tai reiškia, kad jeigu planuojate dėvėti ilgą baltą suknelę, tokiu atveju ypač tamsių akių mažas nėra pats geriausias pasirinkimas. Tuo pačiu reikia nepamiršti, kad galima pabrėžti tik lūpas arba akis. Nerekomenduojama abiejų.

Kada tinka tamsus makiažas?

Vestuvinis makiažas Vilniuje atliekamas profesionalių, kurios teigia, kad labai tamsus makiažas per vestuves – nėra geras pasirinkimas. Nebent nuotaka planuoja, kad vestuvių eigoje jos veidas būtų tamsinamas ir viskas nutamsėtų tik vakaro metu. Kitu atveju kur kas geriau pasirinkti gaivų, per daug neapkrautą ir lengvą makiažą, kuris nuteikia maloniai. Juolab, dažniausiai per vestuves jaunoji gauna labai daug dėmesio, taip pat labai daug juda, ko įtakoje makiažas paprasčiausiai nubėga. Kur kas geriau yra pasirinkti kuo paprastesnį variantą, kuris sėkmingai išsilaikys ant jūsų veido.

O jeigu norite ko nors išskirtinio

Jeigu norite kad per vestuves jūsų makiažas būtų išskirtinis ir ne toks, kokį dažniausiai turi nuotakos, tokiu atveju rekomenduojame jau iš anksčiau tartis su profesionalia, kuri atsižvelgdama į jūsų poreikius gali pasiūlyti atitinkamą variantą. Dažniausiai dar prieš vestuvių šventę įvairios makiažo variacijos iškart yra išbandomos praktiškai. Tokiu atveju moteris, būsima nuotaka, gali pasirinkti tą variantą, kuris jai patinka labiausiai ir kurį vestuvių dieną nori matyti ant savo veido.

Kodėl svarbu samdytis profesionalą?

Jeigu manote, kad pati irgi neblogai dažotės ir profesionalo samdymasis yra paprasčiausiai papildomos išlaidos, kurių galima išvengti, tokiu atveju siūlome pagalvoti dar kartą. Taip, galbūt kiekvieną dieną pasidažote taip, kad sėkmingai pavyksta praleisti dieną. Tačiau vestuvės yra ta diena, kuomet norisi atrodyti tiesiog tobulai. Svarbu ir tai, kad makiažas būtų atliktas taip kokybiškai, kad puikiai išsilaikyti ant veido beveik visą parą. Kad pavyktų gauti norimą rezultatą reikia profesionalų, kurie žino, kaip smulkmenos kuria tobulumą.

Vestuvinis makiažas Vilniuje tą ypatingą dieną padės atrodyti puikiai ir visus pakerėti savo žavesiu.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>