10 geriausių šunų šampūnų ir kondicionierių

Kodėl jums turėtų rūpėti šunų šampūnai ir kondicionieriai?

Prieš tai bet kokį šampūną ar kondicionierių šuniui įsigyti suprasti gali daug rinkoje esančių pavojų. Net natūralūs, augalinės kilmės šampūnai šunims gali sukelti odos sudirginimą ar alergines reakcijas. Keletas dažniausiai pasitaikančių problemų: – sausa, niežtinti oda – – pūslės – opos – plaukų slinkimas – lūžinėjimas – sutrumpėjęs plauko gyvavimo laikas – odos ir kailio dėmės – sumažėjęs efektyvus kovojant su parazitais – alergijos Jei naudojate produktą, dėl kurio kenčia jūsų šuo, išspręsti pabandyti išsiaiškinti, kokios yra problemos, ir rasti sprendimą. Tačiau eksperimentuoti su šampūnais ir kondicionieriais yra sudėtinga. Nenorite išbandyti 9 skirtingų produktų, kol rasite tinkamą. Petuxe ir specialistų patarimai.

Ko ieškoti gerame šunų šampūne ir kondicionieriuje?

ŠuniukasPuikus šunų šampūnas ir kondicionierius bus saugus ir veiksmingas, bet kartu švelnus jūsų šuniukui. Nori ieškoti gaminio, kuriame nėra aštrių cheminių medžiagų, dažiklių ir kitų ingredientų, galinčių pakenkti šuns odai ar kailiui. – Sudedamųjų dalių sąraše ieškokite žodžio "natūralus". Keletas ingredientų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį: – Ieškokite šampūno ir kondicionieriaus be parabenų, sulfatų, sintetinių dažiklių ir dirbtinių kvapiklių. – Venkite šampūnų ir kondicionierių su tokiomis sudedamosiomis dalimis kaip sulfatai – tai stiprūs šuns odą, – sintetiniai dažikliai daug šampūnų ir kondicionierių naudoja dirbtiniai dažikliai, kurie gali nudažyti šuns odą ir kailį, – dirbtinės kvapiosios medžiagos – daug šampūnų ir kondicionierių naudojamos kvapiosios medžiagos, kurios gyvūnams gali sukelti alergiją. Botaniqa, kodėl tai geriausias pasirinkimas.

Kiti rekomenduoja prekių ženklai

Rinkoje yra daugybė šampūnų ir kondicionierių, iš kurių galima rinktis, bet mes radome kelis kartus ypatingų. Tai puikūs pasirinkimai visiems, norintiems išbandyti kažką kitokio. Lucky Dog – Lucky Dog šampūnai ir kondicionieriai buvo sukurti jautrią odą turintiems ar alergiškiems šunims. Jų puiki formulė yra be kvapiklių, dažiklių, parabenų, biologiškai suyranti ir subalansuota pagal pH. PawTree – šis prekės ženklas turi puikių produktų, kurie sukūrė taip, kad būtų švelnūs jautriai odai ir alergiškiems šunims. Jie taip pat turi puikių kvapų, įskaitant kokosų, apelsinų žiedų ir arbatmedžio kvapus. Earthbath – šio prekės ženklo šampūnai ir kondicionieriai yra biologiškai suyrantys, bekvapiai ir subalansuoto pH. Juose taip pat nėra parabenų ir sintetinių dažiklių. Biotic Research – šis prekės ženklas gamina. Kur parduodamas šampūnas šunims?

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>