10 privalomų kūdikių produktų jūsų naujagimiui

Sauskelnių krepšys

AtprastukėsJei dar nesate susipažinę su terminu "sauskelnių maišas", tai labai greitai būsite. Tai medžiaginis maišelis, į kurį dedate visus kūdikio sauskelnių reikmenis, įskaitant sauskelnes, servetėles ir kremą nuo bėrimų. Sauskelnių krepšys – tai puikus vietos taupymo sprendimas kūdikio reikmenims laikyti. Jį taip pat galite naudoti kitiems su kūdikiu susijusiems daiktams, pavyzdžiui, žaislams ir atsarginiams drabužėliams, laikyti, kad nereikėtų jų visų laikyti vienoje vietoje. Sauskelnių krepšys gali būti paprastas, pavyzdžiui, medžiaginis krepšys su virvele, arba kažkas ypatingesnio, pavyzdžiui, dizainerių sukurtas sauskelnių krepšys, kuris yra puikus būdas suasmeninti savo kūdikio išvaizdą.

Kūdikiui pritaikytas apšvietimas ir dekoras

Ne paslaptis, kad naujagimio regėjimas labai ribotas. Tačiau tai nereiškia, kad turite gyventi oloje be šviesos. Dabar rinkoje yra daugybė gaminių, skirtų padėti sukurti kūdikiui draugiškesnę namų aplinką. Pradėti galite nuo standartinių lempučių pakeitimo reguliuojamo apšvietimo lemputėmis.

Buteliukų šildytuvas

Buteliukų šildytuvas yra puikus gaminys visiems, kurie planuoja maitinti kūdikį mišiniais. Jis veikia greitai pašildant kūdikio mišinuką, o tai padeda išvengti apsinuodijimo maistu pavojaus. Be to, juo galima maitinti kūdikį bet kuriuo paros metu, neatsižvelgiant į tai, kada turėtų būti kitas jo maitinimo laikas. Atprastukės ir rinkos naujovės. Deja, pasaulis pasikeitė nuo tada, kai buvo pradėti gaminti kūdikių buteliukai, ir jie nebėra akimirksniu pašildomi.

Kūdikio vonelės ir rankšluosčių rinkinys

Kūdikio vonelės ir rankšluosčių rinkinys yra dar viena būtinybė visiems naujiems tėvams. Galite rinktis tradicinę vonelę arba vonios sėdynę, kuri veikia taip pat gerai. Vonios sėdynės privalumas tas, kad ją galite naudoti kriauklėje, o tai puiku, jei neturite vonios. Kūdikio vonios ir rankšluosčių rinkinį turėtų sudaryti rankšluostis su gobtuvu, vonios kempinė ir kūdikio vonelė. Rankšluostis su gobtuvu yra puikus, nes jis išlaiko kūdikį šiltą, kol jis dar yra šlapias, o vonios kempinė leidžia lengvai nuvalyti jautrią kūdikio odelę. Kūdikių vonelė leidžia kūdikiui patogiai sėdėti vandenyje.

Lopšys arba lovelė

Pasirinkimas, kur ir kaip paguldyti naujagimį miegoti, yra labai kontroversiška tėvystės tema. Daugelis tėvų savo kūdikiui užmigdyti renkasi lopšį arba lovelę. Tačiau kai kurie mieliau renkasi lopšį. Lopšys – tai medinis supamasis lopšys, kuris yra puiki vieta jūsų kūdikiui ramiai miegoti. Jei gyvenate dideliame name, kuriame nenorite, kad kūdikio verksmas aidėtų, galite apsvarstyti galimybę naudoti lopšį. Arba galite apsvarstyti galimybę įsigyti lovelę, jei norite, kad kūdikis kuo greičiau pereitų miegoti įprastoje lovoje.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>