3 psichologiniai triukai, kurie padės pasitikėti gyvenimu

Patikėti, kad esate būtent ten, kur jums reikia būti, būtent šiuo gyvenimo momentu, būtent šiuo metu, yra viena didžiausių dovanų, kurias galite sau padovanoti. Kai pasitikime gyvenimu, nustojame nerimauti ir viskuo abejoti. Mes paprasčiausiai atleidžiame ir leidžiame, kad viskas, kas turi įvykti, taip ir įvyktų. Kai nepasitikime gyvenimu, stengiamės viską kontroliuoti, per daug galvodami apie tai, kas galėtų nutikti, jei viskas vyktų ne taip, kaip planavome ar tikėjomės. Perdėtas galvojimas atitolina mus nuo pasitikėjimo gyvenimu. Šios trys psichologinės gudrybės gali padėti jums vėl pasitikėti gyvenimu, kad labiau pasitikėtumėte tuo, kas esate ir kur einate. www.psichologas.org ir gyvenimas įgauną prasmę.

Pakeiskite aplinką

SmegenysJei esate blogoje aplinkoje, turite pakeisti aplinką. Išdrįskite stoti kuo geriau, eikite į geresnę mokyklą, išvykite į kitą šalį, kur kitokia kultūra. Jei esate blogame mieste, persikelkite į kitą miestą. Jei esate blogoje šalyje, persikelkite į kitą šalį. Jei mokotės blogoje mokykloje, pereikite į geresnę mokyklą. Bloga aplinka yra tarsi proto kalėjimas. Bloga aplinka daro didesnę įtaką jūsų mąstymui, nei manote. Todėl jūsų gerovei labai svarbu turėti kuo geresnę aplinką.

Pakeiskite savo mąstymą

Mintis yra energija. Kai esame blogos energijos, sukuriame blogą mintį. Jei norime pakeisti savo mąstymo būseną, turime pakeisti energiją. Pasinaudokite kvėpavimo galia, kad pakeistumėte savo psichinę būseną. Įkvėpkite teigiamos energijos ir iškvėpkite neigiamą energiją. Galite naudoti kvėpavimo pratimus, kurie padės jūsų psichikos transformacijai. Kitas būdas keisti mąstymą – naudoti afirmacijas. Galite užrašyti tai, ką norite patvirtinti, ant popieriaus lapo ir laikyti jį šalia lovos arba rankinėje, kad galėtumėte pažvelgti į jį, kai tik pastebėsite, kad galvojate neigiamai. Afirmacijos – tai teigiamos frazės, kurias kasdien kartojate sau, jei norite, ir garsiai, kad galėtumėte susitelkti į tai, ko norite.

Prašykite to, ko norite

Tai gali skambėti pernelyg paprastai, kad veiktų, bet taip ir yra. Jei neprašysite to, ko norite, niekada to negausite. Jei sėdite ir dūsaujate apie savo gyvenimą, galbūt nežinote, ko norite, bet galite žinoti, ko nenorite. Paklauskite savęs, ko nenorite savo gyvenime. Tada paklauskite savęs, ko norite savo gyvenime. Kai paprašysite to, ko norite, atversite duris stebuklams savo gyvenime įvykti. Prašyti to, ko norite, galite įvairiais būdais. Galite parašyti laišką draugams, patalpinti skelbimą vietiniame laikraštyje, nusiųsti padėkos atviruką žmogui, kuris jums padėjo, paskelbti žinutę socialinėje žiniasklaidoje arba nusiųsti el. laišką. Galite užrašyti ant popieriaus, ko norite savo gyvenime, arba galite naudoti programėlę, kuri padės sukurti vizijų lentą telefone ar kompiuteryje. Galite net sukurti viešą vizijų lentą, kad galėtumėte gauti vaizdinių priminimų apie tai, ko norite.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>