Ar žinote, kaip pasirinkti kompresorių ir kokių klaidų vengti?

Galvojate apie patikimą, kokybišką oro įrangą, tačiau nežinote, kaip pasirinkti kompresorių? Galime jums padėti. Svarbiausia, ką turite žinoti – privalote vengti dažniausių klaidų, t. y. pirkti kompresorių, tiksliai nežinant, kokia įranga jums reikalinga. Kitaip sakant, neužtenka įsigyti galingiausio ar didžiausios talpos kompresoriaus, nes gali būti, kad ši įranga visiškai netinkama jūsų tikslams, todėl jūsų pinigai bus išleisti veltui, o pats kompresorius taps neekonomiškas ir nepatogus naudoti.

Kaip išsirinkti kompresorių?

Naujausi kompresoriaiKokiu tikslu kompresorius bus naudojamas? Ekspertai vieningai sutinka – ieškodami kompresoriaus, pirmasis darbas, kurį turite padaryti, – tai nuspręsti ir tiksliai apsibrėžti, kuriuo tikslu įranga bus naudojama. Jūs turite kuo tiksliau išanalizuoti konkretaus įrankio, su kuriuo bus jungiamas kompresorius, technines savybes. Taip žinosite, kokios charakteristikos kompresorius jums bus reikalingas. Oro kompresoriai perkami ir įvertinus konkretaus modelio savybes, t. y. darbo našumą, talpą ir maksimalų slėgį. Praktika rodo, kad daugeliui pirkėjų svarbiausia yra kompresoriaus galia ir jo mobilumas. Tokiu atveju siūloma išbandyti stūmoklinius bendraašius modelius, pasižyminčius kompaktiškumu ir sklandžiu darbu.

Kokios rūšies kompresorius jums reikalingas? Įprastai pirkėjams siūlomi trijų rūšių kompresoriai: įranga, skirta paprastam naudojimui, kompresoriai, skirti rangovams, ir galingi komerciniai kompresoriai. Pirmoji grupė – tai buitiniai kompresoriai, pritaikyti plataus panaudojimo sritims ir lengvoms suslėgto oro užduotims kasdienėje namų aplinkoje. Rangovams skirta įranga paprastai naudojama statybų aikštelėse, servisuose. Šiuo atveju didžiausias palankumas rodomas lengvai transportuojamai įrangai. Trečiosios grupės – komercinio tipo – kompresoriai naudojami tuomet, kai reikalingas pastovus ir intensyvus suslėgto oro tiekimas. Tai itin patvarūs ir galingi kompresoriai, užtikrinantys ilgaamžę eksploataciją.

Koks yra energijos suvartojimo lygis? Renkantis kompresorių, būtina įvertinti ir jo energijos sunaudojimą. Ypač, jei kompresorius naudojamas itin dažnai. T. y. pirkdami įrangą, turite įvertinti ne tik jos pirminę kainą, bet ir eksploatacines išlaidas. Kitaip sakant, brangiau kainuojantis, tačiau energiją taupantis kompresorius gali labai greitai atsipirkti.

Ką žinote apie kompresoriaus gamintoją ir pardavėją? Kad būtumėte patenkinti pirkiniu, privalote rinktis patikimą pardavėją, pvz., Lietuvoje itin palankiai vertinamas Kompresorių centras siūlo plačią kompresorių pasiūlą, atitinkančią individualius pirkėjų poreikius. Rinkitės žinomo gamintojo įrangą, kuri užtikrins ilgaamžį ir patikimą naudojimą. Investuodami į prasto vardo gamintoją, galbūt sutaupysite pradines išlaidas, tačiau nusivilsite ateityje, kadangi gali būti, kad kompresorius nebeatliks savo funkcijų, pareikalaus brangių remonto darbų arba išvis turės būti keičiamas nauju įrenginiu. Be to, nekokybišką orą tiekiantis kompresorius gali sugadinti jūsų naudojamus prietaisus, kurių darbui reikalingas suspaustas oras.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Mantas

    Straipsnis apie nieka

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>