Geriausios dovanos sodininkams

Kad ir kokia šventė artėtų, visada sunku žmonėms išrinkti dovanas, ar ne? Tai štai tik ne tam žmogui, kuris užsiima tokiais dalykais kaip sodo tvarkymas ir sodo puoselėjimas, nes ir išrinkus bet kurią prekę iš čia: https://parkutechnika.lt/benzinines-vejapjoves tas žmogus jausis labai patenkintas.

Gera žoliapjovė

Parkų technikaĮspūdinga dovana kiekvienam žmogui, turinčiam sodą ir gražius namus, pievas ir laukus – tai puikios zoliapjoves benzinines. Aišku, reikia pasiteirauti, gal žmogus jau turi, o gal pats perka kažką, kas jam patinka. Tačiau jeigu žinote, kad sodo mylėtojas dar tik pradedantysis ir geros žoliapjovės dar neturi, tai galite jį labai nudžiuginti, padovanodami tokį puikų technikos stebuklą, kuris tiesiog labai padės pagerinti žmogaus darbo našumą ir pasimėgavimą savo sodo teikiamu grožiu.

Geras įrankis

Aišku, gera žoliapjovė pigiai nekainuoja, geros zoliapjoves benzinines ivis tiek kainuos apie kelis šimtus eurų. Taigi, normalu, kad jūs nenorėsite tokios didelės sumos iškart žmogui skirti. O gal ir proga čia visai nedidelė, tai kam tos didelės dovanos. Kitiems žmonėms iš principo labiau patinka dovanų gauti niekelius, kurie neįpareigoja jaustis skolingam ir be galo be krašto dėkingam žmogui, kuris ką tik dėl tavęs išleido daug pinigų. Tad geras vis dar dalykas – sodo įrankiai. Gali būti jie ir elektriniai, tačiau vėlgi čia reikės turėti saiką. Geri įrankiai yra reikalingi gyvenime dalykai. Galite dovanoti nors ir mažų kastuvėlių ir šakučių, kauptukų rinkinuką, kuris padėtų dailiai persodinti gėles ar pomidorus, o gal rimtus grėblius.

Sodininko pirštinės ar guminiai batai

Tai – dekoratyvios dovanos, per kurias galite išreikšti labiau ir tą šventės, dovanojimo akcentą. Kadangi galite nupirkti ryškių suderintų spalvų gumines pirštines, batus ir prijuostę. Tai leis žmogui į sodą eiti išties pasipuošus, lyg per tikrą šventę, ir jums bus malonu, kad apdovanojote šį žmogų tokiomis geromis, gražiomis dovanomis.

Įdomios augalų sėklos

Dar vienas nebrangus dalykas, kuris labai tinka dovanoti. Čia tik reikia skirti iš anksto laiko ir iš interneto, iš pasaulinių užsienio parduotuvių, atsisiųsti sėklų gėlių ar daržovių, kurios paprastai Lietuvoje neauga. Tuomet galėsite tikrai maloniai jaustis ir džiaugtis, kad taip puikiai gyvenate.

Šviesos sodui

Tai dovana, kurios niekada nebus per daug. Ar padovanosite deglą, ar žvakę, ar visą lempučių sistemą – kiekvienam sodo mylėtojui bus smagu gauti tokią gražią ir praktišką dovaną.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>