Įžymybės, kurios mėgsta dirbti šiltnamyje

ŠiltnamiaiManote, kad polikarbonatiniai šiltnamiai ir viskas, kas susiję su sodininkyste bei šiltnamių priežiūra yra tik paprastų žmonių užsiėmimas? Tie, kam įdomu šiltnamiai kaina ir galimybėmis, mums dažniausiai atrodo tiesiog sodinininkai. Žmonės, kurie turi pagrindinį tikslą gyvenime – sodininkauti. Tačiau, kaip skelbia pasaulio bulvariniai tinklapiai ir laikraščiai, polikarbonatiniai šiltnamiai tampa jaukia atokvėpio vietele ir didžiausioms pasaulio įžymybėms. Tad kas mielai kuičiasi šiltnamyje?

Opra

Mums mažai žinoma, tačiau tikriausiai ir mums bent šiek tiek girdėta Amerikos laidų vedėja, į kurios laidą patekti svajoja kiekvienas aktorius, dainininkas ar visuomeniniais veikėjas. Jeigu mes kažkada turėjome pokalbių laidą „Nomeda“, tai kažką panašaus, tik daug kokybiškiau ir galingiau galima įsivaizduoti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Opra (Oprah) labai mėgsta darbuotis savo žaliame sode ir šiltnamyje. Laidų vedėja dievina auginti špinatus, brokolius, lapines salotas. Atrodo ji – tikra vasaros salotų mėgėja. Tad ir Lietuvoje galbūt jai būtų skanu užkirsti lietuviškų pavasario salotų su ridikėliais, svogūno laiškais ir grietine. Įdomus faktas – jos šiltnamiai ir daržai yra Havajų salose. Aišku, užsiėmusi TV žvaigždė pati daug laiko ten praleisti negali, yra, kas ravi už ją, tačiau laisvomis akimirkomis mielai ir pati ten pasikrapšto.

Kim Wild

Jeigu mėgote ankstyvąjį 80 – ųjų pop roką, tuomet žinote šią atlikėją ir jos kultinius hitus. Tačiau šiuo metu ji yra viena lyderiaujančių Anglijos sodininkių, taip pat nuolat skaitančių paskaitas apie sodininkystę ir augalų auginimą.

Julia Roberts

Populiarių melodramų ir rimtų filmų aktorė Julia Roberts, panašu, taip pat mielai užsuka į šiltnamį. Aktorė neturi laiko pati tampyti kibirus su vandeniu ir šiltnamį prižiūrėti, tačiau ji augina natūralias daržoves nuo vaikystės. Jai patinka ši veikla visą gyvenimą, ir kartu į šiltnamį ji mielai eina ir su vaikais, kuriuos taip pat moko tokio dalyko.

Gwytneth Paltrow

Ši moteris nuolat yra užsiėmusi ir ji visada dirba filmavimo aikštelėje. Taigi, suprantama, prieš eidama į darbą apsiravėti savo burokėlių lysvių ji nespėja. Tačiau ji praktikuoja žalią gyvenimo būdą – valgo labai daug daržovių, todėl jas ir augina asmeninėse valdose. Ji taip pat rašo gyvenimo būdo tinklaraštį, kuriame dažnai ir dalijasi patarimais apie gyvenimą. Kartais ten pasirodo ir patarimų apie sodininkystę, darbą šiltnamyje, įvairių daržovių receptai ir kt. Žvaigždėms ypač aktualu mėgti daržoves ir gamtą, nes tai tikri sveikatos ir grožio šaltiniai.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>