Ką padovanoti merginai

Artėjant šventėms dovanos tampa ir džiaugsmu, ir galvos skausmu. Kai nėra laiko, kartais neaišku net, ką padovanoti patiems artimiausiems žmonėms. Ką jiems nupirkti, kad būtų tikrai laimingi? Laimei, tokie kuponų ir akcijų puslapiai kaip http://www.masinis.lt/ padeda lengvai ir greitai gauti sau tokių dovanų ir prekių, kokių iš tiesų ieškote, norite. Tai pasirinkimas visiems, norintiems suteikti malonumą mylimiems žmonėms, draugams, tačiau neturint laiko bastytis po parduotuves ir ten kažką pirkinėti. Taigi, štai keletas pasufleravimų, ką galima padovanoti merginai iš tokio puslapio.

Kas nors grožiui

Dovanos merginomsKad ir ką sako feminizmo atstovai ir grožio kulto kritikai, išvaizda vis tiek rūpi kiekvienai merginai. Ne dėl to, kad ji yra ne jis, o dėl to, kad smagu rodyti dėmesį sau. Jeigu norime mokytis, skaityti knygas, investuoti į savo dvasinį grožį, tai kodėl negalime bent kažkiek pasistengti ir dėl išvaizdos? Tai taip pat yra gyvenimo dalis ir dėmesį parodyti sau galima įvairias būdais. Taigi, kiekviena mergina apsidžiaugs gavusi kažką savo grožiui puoselėti. Aišku, nereikia pirkti labai specifinės dovanos, geriau parinkti kažką labiau universalaus.

Tarkime, vyrui gali būti labai sudėtinga padovanoti tinkamos spalvos lūpdažį, tačiau kodėl gi nepadovanojus higienos reikmenų rinkinį? Ten bus visko, kas tinka visiems žmonėms, vyrams ir moterims, ir tai bus panaudota praktiškai. Pamaloninkite ją nuostabiais kvapais: kakavos, kokoso, gėlių, vaisių aromatais. Jais gali kvepėti tie šampūnai ir panašūs dalykai, kuriuos dovanosite. Aišku, prabangios dovanos besitikinčiai damai galima gauti ir šį tą vertingesnio, tarkime, prabangią apyrankę, žiedą, auskarus.

Be to, grožiui puoselėti puikiai tiks ir įvairūs kuponai pas kosmetologus, kirpėjus, masažuotojus. Žinoma, kad masažas ir atpalaiduoja, taigi, yra labai malonu, ir gerina visokias organizmo funkcijas. Tad tokia dovana moteris tikrai labai apsidžiaugs.

Namų apyvokai

Jeigu ji neįsižeis, kad padovanosite kažką, skirto namų apyvokai, tai galite pagalvoti ir apie bendrus namus. Gal ji nori naujos dailios knygų lentynos, o gal gražios stalinės lempos skaitymui? Galbūt pradžiugintų naujas peilių ar puodų rinkinys, o gal jau seniai svajoja pradėti maitintis veganiškai, ir blenderis būtų puiki to pradžia. Tad variantų, kaip ją pradžiuginti, tikrai yra nemažai, jums tereikia nebijoti ir nupirkti kažką tokio, kas jums žadėtų sėkmę. Tiesa, jeigu visiškai nežinote, ką dovanoti, tai geriau nupirkite kažką itin universalaus ir neapibrėžto, pavyzdžiui, kuponą apsipirkti kokioje nors parduotuvėje.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Monika

    Viena geriausių dovanų merginai yra sužadietuvių žiedas.Tai dovana, kuri merginai suteiktų pasitikėjimo ir džiaugsmo. https://ziedelis.lt/suzadetuviu-ziedai/

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>