Kaip greitai parduoti naudotą automobilį?

Automobilio pardavimas yra svarbus sprendimas, todėl gali būti sunku nuspręsti, kaip greitai ir efektyviai jį įgyvendinti. Tačiau žinodami apie geriausius savo pasirinkimus, galite užtikrinti, kad už savo transporto priemonę per trumpiausią laiką gautumėte geriausią įmanomą kainą. Perskaitykite keletą svarbiausių patarimų, kaip greitai parduoti savo automobilį.

Paruoškite savo transporto priemonę

Automobilio pardavimasPirmasis sėkmingo automobilio pardavimo žingsnis – paruošti jį pardavimui. Pirmiausia pasirūpinkite, kad automobilis atrodytų kuo geriau. Potencialūs pirkėjai, pamatę purviną ar netvarkingą automobilį, gali sugalvoti pasiūlyti žemesnę kainą, nei automobilis vertas realybėje. Gerai jį nuplaukite ir išsiurbkite iš vidaus ir iš išorės, taip pat nupoliruokite visus chromuotus įtaisus ar detales, pavyzdžiui, ratlankius ar apdailos detales. Jei yra nedidelių įlenkimų ar įbrėžimų, prieš parduodami automobilį apsvarstykite galimybę juos sutvarkyti – net ir nedideli kosmetiniai trūkumai gali turėti įtakos pirkėjų nuomonei apie jūsų automobilį.

Jei įmanoma, prieš dėdami transporto priemonę į skelbimą taip pat atlikite jos techninę apžiūrą. Taip ne tik įsitikinsite, kad visi mechaniniai komponentai veikia teisingai ir nėra jokių esminių problemų, bet ir įgysite įgaliojimus, kuriuos galėsite reklamuoti parduodami automobilį. Pirkėjai įvertins žinojimą, kad jiems nereikės nerimauti dėl jokių galimų problemų prieš perimant nuosavybėn savo naująjį automobilį.

Tai galioja ir pasirinkus automobilių supirkimą. Šiaip automobilių supirkėjai perka visokius automobilius, todėl jie gali būti daužti, su defektais, nevažiuojantys ar turėti kitų didesnių ar mažesnių problemų. Todėl techniškai pasirūpinti automobilio išvaizda prieš jį parduodant supirkėjui nėra būtina. Bet kartais tai vis tiek gali padėti padidinti jo vertę. Susipažinę su auto supirkimo privalumais ir trūkumais galėsite nuspręsti ar toks būdas parduoti automobilį greitai jums yra priimtinas.

Nustatykite savo kainą

Nustatydami parduodamo automobilio kainą atsižvelkite į tai, kiek panašūs modeliai kainuoja Lietuvoje. Tokiu būdu gerai suprasite, kokią kainą būtų tikslinga nurodyti, neišstumdami savęs iš rinkos. Nustatydami galutinę sumą atsižvelkite į tokius veiksnius kaip transporto priemonės amžius, rida, būklė (tiek iš vidaus, tiek iš išorės) ir bet kokie defektai bei integruota papildoma įranga.

Kai pirkėjai pradeda domėtis jūsų automobiliu, būkite pasirengę atsakyti į visus jų klausimus (tai gali būti susiję su VIN ar SDK numeriu, automobilio istorija, rida ir panašiai). Atsakydami į pasiūlymus, aiškiai nurodykite, kodėl automobilis vertas tiek, kiek už jį prašote. Atkreipkite dėmesį į jo savybes, taip pat į bet kokią techninės priežiūros istoriją ar papildomus dalykus

Prieš įsipareigodami parduoti visada būtinai atlikite pirkėjo patikrinimą, jei tai įmanoma. Tai aktualiau, kai transporto priemonę parduodate automobilių supirkėjui. Jei pirkėjas atrodo nepatikimas, būtų protinga iš viso persvarstyti pardavimo galimybę.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>