Kaip išsirinkti vestuvių fotografą?

Šiandien retas kuris įsivaizduotų vestuves be fotografo, tad ruošiantis šventei dažnai tenka pagalvoti, kokį fotografą pasirinkti. Vestuvių fotografai gali skirtis savo patirtimi, fotografavimo stiliumi, taip pat gali ženkliai skirtis nustatytos kainos. Taigi, renkantis tinkamiausią specialistą visada vertėtų atkreipti dėmesį į tai, ir dar į kelis svarbius dalykus.

Išsirinkti padės rekomendacijos

Geriausias fotografas vestuvėmsTurbūt kiekvienam mūsų bent kartą yra tekę dalyvauti vestuvėse, ir vėliau peržiūrėti jaunavedžių nuotraukų albumą, tad tai gali padėti nuspręsti, kokie vestuvių fotografai yra tikrai verti dėmesio. Visada galima pasiklausti draugų ar giminaičių, kokį fotografą jie galėtų patarti rinktis, ir apsispręsti tikrai nebus labai sudėtinga. Jei negausite jokių rekomendacijų, galėsite informacijos ieškoti internetinėje erdvėje – įvairiuose forumuose neretai yra dalijamasi savo patirtimi, ir tai tikrai gali padėti atrasti tinkamiausius specialistus. Neretai galima rasti ir įvairių atsiliepimų, taigi, apsispręsti bus galima dar paprasčiau.

Nuotraukų stilius

Kiekvienas fotografas gali parodyti savo darbų pavyzdžių: jų galite rasti fotografo internetinėje svetainėje, socialinių tinklalapių paskyrose, ir t.t. Čia galėsite peržiūrėti fotografų darytas nuotraukas, ir galėsite nuspręsti, ar toks nuotraukų stilius galėtų pateisinti jūsų lūkesčius. Žinoma, visada su fotografu galima aptarti, kokie yra jūsų lūkesčiai, tačiau neverta tikėti, kad ženkliai pasikeis fotografavimo stilius.

Miestas ir kaina

Dažniausiai yra pasirenkami tie vestuvių fotografai, kurie gyvena tame pačiame mieste, tačiau tikrai nebūtina vien tuo apsiriboti – galite pasidomėti, ar fotografas gali atvykti į kitus miestus, ir tokiu atveju pasirinkimo galimybės smarkiai prasiplečia. Nors paprastai tenka apmokėti kuro išlaidas, tačiau dėl gražių nuotraukų, kurios liks visam gyvenimui, tikrai verta. Fotografų nustatyti įkainiai gali būti labai skirtingi, tad pagalvokite, kokią pinigų sumą tam galėtumėte paskirti. Jei pinigų suma, skirta fotografui, yra gana nedidelė, tokiu atveju, tikėtina, kad fotografas turės ne taip daug patirties, tačiau tai nėra labai blogai, – nuotraukų kokybė taip pat gali būti puiki. Rinkdamiesi fotografą pirmiausia įvertinkite jo darbus, fotografavimo stilių bei klientų atsiliepimus, o jau tada galėsite pasirinkti tokio fotografo paslaugas, kurias rinktis leistų finansinės galimybės.

Išsirinkti vestuvių fotografą tikrai nebus labai sudėtinga, jei įvertinsite tai, kokie yra klientų atsiliepimai, peržiūrėsite darbų pavyzdžius, ir, žinoma, palyginsite kainas. Susisiekę su pasirinktu fotografu galėsite aptarti smulkmenas, ir galite būti tikri, kad fotografas pasirūpins gražiausių šventės akimirkų įamžinimų, kurios atminty išliks tikrai ilgai.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Gerda

    Svarbu ne vien vestuvių fotografas, bet ir visa visuma. Žinoma reikia prašyti prieš tai buvusių darbų nuotraukų, žiūrėti kaip pats bendrauja, ar skiria dėmesį detalėms.

    http://www.vertejuvelyrika.lt/lt/auskarai.htm

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>