Kalorijos – siekiant kariauti su kūno svorio pertekliumi, kalorijų skaičiuoklė gali ypatingai praversti!

Yra teigiama, kad norint padailinti kūno formas, sportas yra ne vienintelė būtina priemonė, kurią reikėtų pasitelkti į pagalbą. Tiesą sakant, visai nesvarbu, ar jūsų tikslas yra atsikratyti nereikalingų kilogramų, priaugti, ar tiesiog sustangrinti kūną – kalorijos, jų kiekis, o taip pat ir mitybos racionalumas yra neįtikėtinai svarbu, siekiant optimalių rezultatų. Niekam nėra paslaptis, kad vasaros sezonas – jau ne už kalnų, tad gal vertėtų pradėti ruoštis?

Norime pastebėti, kad kalorijų skaičiavimas – pagrindinė mūsų šiandienos straipsnio tema. Sieksime žmonėms paaiškinti, kaip reikėtų susidaryti savo mitybos planą, į kokius pagrindinius niuansus vertėtų atsižvelgti, kuo gali būti naudinga kalorijų skaičiuoklė ir kokios sportinės šakos kalorijas priverčia degti, jeigu būtų galima taip išsireikšti, stipriausiai. Viliamės, kad žmones paskatinsime imtis permainų, ypač, jeigu vaizdas veidrodyje nebedžiugina, o taip pat ir galimai siekiate įsivesti naują aktyvų įprotį gyvenime.

KalorijosKalorijos yra ypatingai svarbus veiksnys teigia https://www.sveikatosgidas.lt/mityba/kalorijos-nekenciamos-taciau-gyvybiskai-butinos/, siekiant susidaryti tinkamą ir racionalų mitybos planą. Pirmiausia, reikėtų atsakyti sau į kelis esminius klausimus – koks yra jūsų mitybos pasirinkimo tikslas (ar siekiate padidinti, sumažinti svorį) bei koks yra numanomas kasdienis fizinis aktyvumas. Internete būtų galima nesudėtingai rasti aibes skaičiuoklių, kurios, atsižvelgiant į žmogaus tikslus, bei dabartinį kūno svorį, nustato atitinkamas kalorijų normas – kitaip sakant, nurodo, kiek kalorijų negalite kasdien viršyti, norėdami numesti, ar priešingai – kiek turite suvalgyti, jog svoris didėtų. Antra, vertėtų suprasti, kad nuo fizinio aktyvumo taip pat priklauso ir mitybos racionalumas – kitaip sakant, jums reikės daugiau angliavandenių produktų, norint priaugti masės, o taip pat ir atkurti sudegusius raumenų audinius sporto metu.

Kalorijų skaičiavimas sporto metu yra neišpasakytai svarbus. Džiugu tai, kad internete galima rasti daugybę patogių ir priimtinų priemonių, norintiems padailinti savo kūną. Atitinkamai, kalorijų skaičiuoklė, kaip priemonė, taip pat yra nesudėtingai randama. Puiku yra tai, kad didžioji dauguma skaičiuoklių, kurias galima rasti internete, yra visiškai pritaikytos mūsų šalies rinkoje, todėl galima rasti tikslius kalorijų skaičius ir itin specifiniams, lietuvių ypač mėgstamiems, produktams ir gaminiams. Vis dėlto, sportuojantys žmonės yra linkę gamintis patys, todėl atitinkamai rekomenduojame, kad kalorijų skaičiuoklė taptų orientyru – lygiai taip pat yra svarbu sekti ir maisto kiekį gramais ir kt. informaciją.

Mielieji, priminsime – vasara tikrai yra ne už kalnų, tad rekomenduojame suskubti.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>