Mediniai miegamojo baldai: kaip išsirinkti tinkamą miegamojo lovą?

"Mediniai miegamojo baldai – tai patogus, sveikas ir ramus miegas, o svarbiausias miegamojo kambario elementas – tai natūralaus medžio lova", – taip teigia "Naturbaldai" specialistai, gaminantys baldus jau daugiau nei 20 metų. "Naturbaldai" dalinasi savo patirtimi ir pateikia patarimus žmonėms, nusprendusiems įsigyti patogią, sveiką ir jaukią miegamojo lovą.

1. Mediniai miegamojo baldai: kambario ir lovos išmatavimai. Šis veiksnys yra svarbus miegamojo kambario išdėstymui, sprendžiant klausimą kaip ir kur stovės miegamojo lova? Kambariui tinkamos ir patogios lovos dydis priklauso ne tik nuo mūsų norų, bet ir nuo miegamojo kambario išplanavimo bei dydžio. Natūralaus medžio miegamojo lova turi būti statoma paliekant bent dešimties centimetrų erdves nuo palangės bei nuo radiatorių. Svarbu įsivertinti koks bus galvūgalio lovos rėmas: lygiagretus lovos kraštui ar pratęstas į šonus? Kai galvūgalio lovos rėmai pratęsia lovos kampus, tęsiasi į pločio ilgį šonuose, tai mažėja kambario erdvė, tampa sunkiau projektuoti kitų baldų išdėstymą. Aukšti mediniai galvūgalio rėmai, einantys lygiagrečiai su lovos kampais, padidina mažo kambario erdvę.

Baldai2. Mediniai miegamojo baldai: miegamosios vietos dydis. Svarbu įsivertinti kiek žmonių miegos lovoje. Pavyzdžiui, vienam žmogui optimalus lovos plotis yra nuo 0,8 m. iki 1,2 m. Dažniausiai yra skiriami šie standartiniai miegamojo kambario lovų dydžiai:

  • mažos vaikiškos lovos, dydis: ilgis 160 – 190 cm. / plotis 80 ar 90 cm.
  • viengulės lovos, dydis: ilgis 200 cm./ plotis 80, 90 arba 100 cm.
  • mažos dvigulės (pusantrinės) lovos, dydis: ilgis 200 cm./ plotis 120 cm.
  • dvigulės lovos, dydis: ilgis 200 cm./ plotis 140 arba 160 cm.
  • karališkos dvigulės lovos, dydis: ilgis 200 cm./ plotis 180 cm.
  • didžiosios karališkos lovos, dydis: ilgis 200 cm./ plotis 200 cm.

Medinius miegamojo kambario baldus galima užsisakyti nestandartinių dydžių.

3. Mediniai miegamojo baldai: lovos natūralumas ir ekologiškumas. Lovos karkasas iš natūralaus medžio masyvo – tai pats geriausias pasirinkimas ieškantiems sveikatai nežalingų ir tvirtų baldų. Medžio masyvas – gyva medžiaga, skleidžianti šilumą ir energiją, baduose iš eglės ar pušies medienos yra gausu eterinių aliejų, kurie teigiamai įtakoja žmogaus sveikatą. NATURBALDAI pirkėjai yra pamėgę ir dažnai pasirenka lovas iš beržo masyvo. Mediniai baldai pasižymi ekologiškumu ir tvirtumu. Natūralaus medžio mediena neturi sintetinių dervų, tuo tarpu klijuotas medis gali turėti sveikatai kenksmingų toksinių medžiagų, pavyzdžiui formaldehido.

4. Mediniai miegamojo baldai: miegamojo lovos praktiškumas. Lovos iš natūralaus medžio masyvo puikiai įkomponuojamos į skirtingus interjerus. Medinės lovos gali būti gaminamos pagal specialius užsakymus, atsižvelgiant į potencialaus kliento pageidavimus ir miegamojo kambario interjerą. Iš natūralaus medžio masyvo galima išgauti įvairias lovų formas ir nestandartinius jų dydžius. Medinius lovos rėmus galima išdailinti įvairiais raižiniais.

5. Mediniai miegamojo baldai: miegamojo lovos ilgaamžiškumas. Lovos iš natūralaus medžio masyvo yra ilgaamžės, tarnauja mažiausiai 10 metų. Natūralaus medžio lovas lengva prižiūrėti bei atrestauruoti, jos yra atsparios temperatūrų pokyčiams ir drėgmei.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>