Meizu m2 note – šiuolaikiškų žmonių pasirinkimas

Meizu m2 noteIeškantys gana paprasto dizaino telefono gali pasvarstyti apie galimybę įsigyti Meizu m2 note telefoną, kuris pasižymi iš tiesų paprastu, bet patraukliu dizainu. Mobilusis įrenginys yra pagamintas iš polikarbonato, ir gali būti kelių skirtingų spalvų. Viršutinėje korpuso dalyje įrengti šviesos ir artumo jutikliai, garsiakalbis ir priekinė kamera, o apatinėje dalyje yra daugiafunkcinis mygtukas.

2 Sim kortelės

Naudojatės dviem skirtingais telefono numeriais? Dabar galite sutaupyti vietos savo rankinėje, nes į Meizu m2 note telefoną gali būti dedamos dvi nano Sim kortelės arba viena Sim kortelė ir viena micro SD kortelė. Vienu metu galite naudoti du telefono numerius, ir jums nebereikės rūpintis, ar su savimi turite abu telefonus.

Puiki vaizdo kokybė

Šiandien telefonai leidžia ne tik skambinti ar rašyti žinutes, bet taip pat ir naršyti internete, naudotis programėlėmis, žaisti įvairius žaidimus, ir t.t. Taigi, neretais atvejais yra svarbu tai, kad telefono vaizdo kokybė būtų tikrai puiki. Šis telefonas tikrai galės pateisinti jūsų lūkesčius: įsitikinsite, kad vaizdas yra labai tikroviškas, tad jus džiugins ir telefonu darytos nuotraukos.

Greitas veikimas

Jus nustebins ir tai, kaip greitai telefonas atlieka reikalingas užduotis. Telefonas visada veikia labai sklandžiai, ir be jokių darbo trukdžių galėsite atlikti tam tikrus darbus. Net ir naršydami apkrautuose internetiniuose puslapiuose nepajusite, kad telefonas veikia lėčiau, ir tai, žinoma, yra vienas didžiausių šio telefono privalumų.

Telefono kamera

Galinė Meizu m2 note kamera yra 13 megapikselių, o priekinė – 5 megapikselių. Telefonu galėsite įamžinti pačias gražiausias akimirkas, ir nuotraukų kokybė bus iš tiesų džiuginanti. Taip pat telefonu galėsite filmuoti, ir vaizdo kokybė tikrai galės pateisinti jūsų lūkesčius.

Baterija

Jei telefonu naudojamasi gana intensyviai, baterija laikys maždaug dvi dienas, tačiau tais atvejais, jei telefonu naudojamasi gana minimaliai, telefoną reikės krauti tik po 4 ar 5 dienų. Jei telefonu naudojamasi daug, po dviejų parų liks maždaug dvidešimt procentų baterijos talpos.

Šis įrenginys iš tiesų gali pateisinti daugumos žmonių lūkesčius, ir svarbu yra tai, kad telefono kaina yra tikrai labai palanki. Visai nebūtina pirkti brangų telefoną, kad jo kokybė būtų iš tiesų puiki.

Platų Meizu ir kitų išmaniųjų telefonų su Android OS pasirnkimą rasite čia: http://www.lektro.lt/ismanieji-telefonai

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Karolina

    Turint telefoną reiktų nepamiršti apie antivirusinę programą telefone. Juk jame yra labai daug jautrių duomenų, taip pat ir bankinės programėlės, todėl savo saugumu mums reikia rūpintis patiems.
    http://kaspersky24.lt/kaspersky-internet-security-android

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>