Mitai apie dantų implantaciją

Dantų implantacijos mitaiNetekus nuosavų dantų beveik visi odontologai tvirtina, kad geriausias jų susigrąžinimo būdas yra dantų implantacija. Tau nesudėtinga procedūra, kurios metu dirbtiniai dantys įstatomi į burnos ertmę. Svarbiausia, jog procedūra atliekama gana greitai, taigi nereikia paskirti konkretaus laiko procedūrai atlikti. Visgi, kaip ir apie daugelį kitų paslaugų, taip ir apie šią yra labai daug mitų. Asmenys, kurie turi laiko informacijos ieškoti internete, labai greitai atranda aktualius atsakymus. Visi kiti dažniausiai tiki mitais ir vien todėl atsisako puikios paslaugos. Siūlome įvertinti galimybes ir pasirinkti teisingai.

1 mitas – implantacija yra labai brangi paslauga.

Daugelis žmonių galvoja, kad dantų implantai yra labai brangūs ir net nebando ieškoti informacijos. Tai nėra visiškai tikslingas pasirinkimas, kadangi internete pateikiami visi kainoraščiai, taigi galima patogiai susipažinti su paslaugomis ir nuspręsti, ar jos jus tenkina ar ne. Juolab, daugelis klinikų nuolatos siūlo įvairias akcijas, kurių metu galima gauti paslaugas kur kas pigiau.

2 mitas – paslauga reikalauja daug laiko ir pastangų.

Siekiant sužinoti tikslią informaciją – rekomenduojame pasinaudoti profesionalų patarimais ir paaiškinimais. Paprasčiausiai, jeigu planuojate pasinaudoti paslauga, tokiu atveju paprasčiausiai rekomenduojame kreiptis į odontologus, kurių darbas yra suteikti Jums visas žinias. Jie detaliai paaiškins smulkmenas ir padės apsispręsti. Tiesa, dantų implantacija PRODENTUM.LT atliekama tikrai gana greitai ir tai nesudėtinga procedūra.

3 mitas – retam žmogui gali būti suteikiama paslauga.

Manoma, kad žmogus turi atitikti labai daug kriterijų, kad dantų implantavimas jam tiktų. Visgi, tai nėra tiesa. Dantų implantacija gali būti atliekama beveik visiems. Nėra amžiaus ribos. Žinoma, asmuo jau privalo būti turėjęs nuolatinius dantis. Tuo pačiu dažniausiai yra seni asmenys renkasi protezus, o ne implantus, kadangi pastarųjų kaina yra gana didelė. Visgi, juos implantuoti galima, tad esant poreikiui – viskas įmanoma.

4 mitas – kyla labai daug komplikacijų.

Dantų implantacija nėra labai sudėtinga paslauga. Atliekama ji metai iš metų ir labai retas žmogus skundžiasi, kad iškilo kokios nors komplikacijos trukdančios jam gyventi. Žinoma, viskas priklauso ir nuo specialisto. Jeigu pasirinksite tokį, kuris puikiai žino, kaip suteikti kokybišką paslaugą – tokiu atveju greitai galėsite džiaugtis kokybiškais dantimis.

5 mitas – procedūrai reikia ilgai ruoštis ir jaučiamas nemalonus pojūtis po jos.

Profesionaliai rankai tai gana paprasta ir tikrai greita procedūra. Dažniausiai ji nereikalauja jokio specifinio pasiruošimo, taigi žmogus gana greitai galės džiaugtis nuostabiais dantimis. Užtenka vos kelių neskausmingų apsilankymų pas gydytoją. Dėl šios atliekamos procedūros nereikia pamiršti kasdien savo atliekamų darbų. Gyvenkite ta pačia įprasta vaga ir džiaukitės kasdienybe.

Jeigu norite vėl laimingai šypsotis visam pasauliui – pasirinkite profesionalus, kurie už nedidelę kainą suteiks Jums šią puikią galimybę. Juk gyvenimas be šypsenos yra labai liūdnas.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>