Moto prekės kiekvienam motociklininkui

Galbūt dar nesate motociklininkas, tačiau jau svajojate tokiu būti. Tai suprantama – ši svajonė iš tiesų verčia įsivaizduoti nuostabius dalykus, juk keliautumėte gražiausiais Lietuvos kraštovaizdžiais, pirktumėte moto prekes, jaustumėte vėją plaukuose ir adrenaliną kraujyje. Nors motociklininkų veikla atrodo kažkas labai ekstremalaus, tačiau iš tiesų tokioje veikloje taip pat yra ir galimybė būti precizišku, pedantu ar netgi stileiva. Vienam moto savininkui rūpi tik pasitaškyti miško purvinais takais, o kitas mėgsta dėliotis pirkinius į virtualų pirkinių krepšelį ir galvoti, kaip dar save palepinti, bei kokią moto prekę įsigyti. Būtent apie tas prekes ir pakalbėkime – kokios yra populiarios motociklininkų prekės.

Apranga

MotociklaiPravažiuodami kaimus dar gali pamatyti keliu važiuojančius tris berniukus ant motociklo, garsiai besijuokiančius, kaip nuo kelio pasibaido kaimyno vištos. Tie berniukai bus be šalmų, be jokios specialios aprangos, ir jų tėvai liks labai laimingos, jeigu jie sulauks pilnametystės. Važinėti be specialios aprangos ir motociklininko šalmo yra labai pavojinga. Juk jūs visiškai esate neapsaugotas. Menkiausias krūptelėjimas, motociklo nikstelėjimas ar kitas trukdis gali išmesti vairuotoją nuo motociklo, o kas norėtų skristi keletą metrų bei vėliau dar ir trenktis į kokį stulpą? Motociklininko apranga yra sunki, su ja karšta, ypač vasarą, tačiau joje yra sumontuotos metalinės konstrukcijos, saugančios svarbiausias žmogaus kūno dalis nuo smūgių. Todėl avarijos atveju, ši apranga žymiai sumažintų traumų rizika. Aišku, pats svarbiausias dalykas yra šalmas. Saugoti galvą yra svarbiausia visuose sportuose, taip pat ir motociklų. Jeigu galva sveika, tada dar galėsite išgyventi. Bet jeigu galva patiria traumas – gyvenimas gali būti tik kaip daržovės, arba išvis nutrūkti. Todėl šalmas visada yra būtinas.

Šalmas

Pažvelgus į interneto parduotuvės 1a.lt asortimentą, matosi, kad čia populiariausias yra aptakių formų raudonas šalmas „Shiro“, kuris atrodo lengvas, sportinis ir gana nebrangus. Panašia kaina pardavinėjamas „Speed Cross IIBlack“ šalmas, tinkantis motokrosui, taip pat dažnai perkamas. Tiesa, pirmasis šalmas yra atviro tipo, tad su juo gali daugiau matyti. Tačiau panašu, kad parduotuvės asortimente greitai šių šalmų neliks – labai greitai juos perka. Treti pagal populiarumą yra Malossi juodi šalmai, vadinamieji moduliniai, sveriantys apie 1 kilogramą ir 150 gramų. Šių šalmų kainos yra apie 200 eurų, o su akcija jie pardavinėjami keliomis dešimtimis eurų pigiau. Apskritai šalmų kainos svyruoja nuo keliasdešimt iki kelių šimtų.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>