Nuo vienatvės vienišiai slepiasi pažinčių portaluose

Pažinčių portalasJeigu dar prieš dešimt metų internete užsimezgančios pažintys galėjo kažkam kelti nuostabą ar norėjosi lengvai pažeminti tuos, kurie neva nesugeba susipažinti realybėje, tad neria į virtualų pasaulį, tai dabar situacija yra pasikeitusi. Daugybė porų susipažįsta būtent virtualiose svetainėse, ar tai būtų pazintys Kaune, ar Vilniuje, ar bet kurioje pasaulio vietoje. Mokslininkų tyrimai rodo, kad poros, kurios santuokas kuria susipažinę internete, rečiau skiriasi, išlaiko ilgesnius ir tvirtesnius santykius.

Kodėl verta susipažinti internete

Pirmiausiai pagalvokime, kodėl seniau internetu susipažinusios poros tai bandydavo besi gėdindamos paslėpti. Buvo tokia visuomenės nuomonė, kad neva, jeigu tu nesugebi bendrauti realybėje, tai dėl to ir esi internete, dėl savo trūkumų. Taip, gyvenimas turi vykti šiapus ekrano, bet argi svarbu, kur jis užsimezga? Šiais laikais mes taip daug laiko praleidžiame internete, kad kartais jo net susidaro daugiau negu būnant be interneto. Tad visiškai normalu, kad tiek pažinčių portalų, tiek įvairių socialinių tinklų, forumų pagalba gali priversti žmones susipažinti, o gal ir užmegzti lemtingąją pažintį.

Internetu susipažinti verta, nes tai taupo laiką. Kaip ir daugybe kitų atvejų, kai atsisakome normalių paslaugų, įprastu būdu, o renkamės jas internetu. Tada jos netenka įvairovės, netikėtų aplinkybių, nenuspėjamų atvejų, tačiau galime lengviau išsirinkti tai, ko tikrai ieškome. Jeigu žmonėms, kurie nori susipažinti, atrodo, kad internetas per daug nuspėjamas, tai jie labai klysta. Juk tik pirmieji laiškai turi savą tą patį formatą. Vėliau yra susitikimai, o per juos galima improvizuoti taip, kaip tik panorėsite. Be to, bendravimas internetu leidžia pasiekti žmones, kurių šiaip gal nepasiektumėte kitomis aplinkybėmis, nes negalėtumėte suspėti visur sudalyvauti, visus užkalbinti.

Kiekviename mieste – margumynai

Jeigu pažiūrėtume, kokios pazintys Kaune verda, pamatytume, kad jos gali skirtis nuo pažinčių kokiame nors Kupiškyje, arba, tarkime, Vilniuje. Didesniuose miestuose susipažinti nori margesnis kontingentas žmonių. Visų pirma, tiek Kaune, tiek Vilniuje pasitaiko labai daug užsieniečių, neretai atvykusių studijuoti pagal studijų mainų programas. Antra, internetinės svetainės turinys atspindi ir miesto sudėtį. Pazintys Kaune atrodo taip pat ir internete, ir gyvenime – galima sutiktų labai skirtingų žmonių, užsiimančių tiek sportu, tiek teise, tiek medicina, menais arba dar kitokiu gyvenimo būdu. Jeigu dar neradote savo antrosios širdies pusės – nors kartą pabandykite laimę ir virtualiai susipažinti. Šiais laikais tai yra populiarus ir smagus būdas susipažinti.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>