Pagarbos dovanos: kokias jas rinktis?

Kartais švenčių, susitikimų metu reikia kažką įteikti kitam žmogui. Tada geliu puokstes gimtadieniui, šventei, minėjimui yra vienas populiariausių pasirinkimų. Taip pat galima ir kažką kito padovanoti. Štai keletas bendrinių dovanojimo pasiūlymų ir idėjų, kai reikia pasveikinti žmones.

Gėlės – geriausia dovana

Gėlės LietuvojeĮvairioms šventėms ruoštis ir pasirūpinti jomis geriausia iš anksto. Būtent todėl geliu pristatymas Klaipeda turėtų būti tas dalykas, kuriuo rūpinsitės dar prieš prasidedant šventei. Tačiau dėl to nerimauti neverta, nereikės blogu oru važinėti po parduotuves ir ieškoti gėlių. Jas galima užsisakyti ir gauti norimu adresu bei norimu laiku. Gėlės – tai klasikinis pagarbos ženklas. Kartu, tai dovana, kuri nė kiek neapkrauna. Jūs gaunate gėlių ir galite jomis džiaugtis, kol šios nuvys, vėliau išmesti. Tai ekologiška ir ne vartotojiška. Be to, tai nuo seno žinomas gražiausias ir geriausias pagarbos, pasveikinimo ženklas.

Gėlių pristatymas su personažais

Visgi jeigu norite padaryti išskirtinę dovaną, rinkitės ne paprastą gėlių padavimą ar pristatymą nurodytu adresu, o gėlių pristatymą su specialiais personažais. Tą galite padaryti Klaipėdoje, užsisakę, kad jums į norimą vietą gėles atvežtų baronas, piratas ar Karmen. Aišku, toks gėlių pristatymas tiks tik tam tikriems žmonėms ar įstaigoms, ir ne kiekviena proga. Tačiau, kai norėsis kažko originalaus, tai bus gera šventė.

Vaisių krepšeliai

Ką dar galima padovanoti, norint maloniai nustebinti ir sukurti jaukią šventę? Galima padovanoti vaisių krepšelį, kuris bus ir grožis lyg gėlių, ir vitaminai, ir skonis, ir maistas vienu metu. Toks sveikinimo gestas galbūt netiks visuomet, visais atvejais, nes kartais tiesiog reikės visai kitokio pasveikinimo ir kitokių dovanų. Tačiau labai dažnai vaisių krepšeliai tikrai gali būti puikiu palepinimu, ypač jeigu sveikinimas vyksta daugiau mažiau neformalioje aplinkoje.

Saldumynai

Prie gėlių dera saldainiai. Tai amžinasis derinys. Tai derinys, su kuriuo keliaujama į gražias vietas ir ten pasveikinama, tai derinys, su kuriuo vykstama į svečius. Tai derinys, su kuriuo keliaujama pas merginą, norint padaryti įspūdį. Tai kombinacija, kuri įteikiama mokytojams ir kitiems žmonėms, kuriems norisi išreikšti vienokią ar kitokią pagarbą. Gražu prie gėlių padovanoti gardžių saldainių dėžutę. Jeigu dovana gali būti ir miela bei šiek tiek vaikiška, ją galima dovanoti ir kartu su mielu meškučiu. Tiks vaikams ar romantiškus dalykėlius mėgstančiai merginai.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>