Paprasti patarimai, prailginsiantis kompiuterio gyvenimą

Mums visiems kartais sugenda kompiuteris. Computer repair, computer repair services būna tas gydymas, kuris gali atgaivinti kompiuterį. Tačiau ar yra koks nors kelias, kuriuo einant mums negestų taip greitai kompiuteriai, ir nebūtų mirtinai būtina laptop repair near me, Laptop repair? Mes galime pasistengti nedaryti tam tikrų klaidų, ir taip ilgiau išsaugoti savo kompiuterį sveiką ir gyvą.

Neišjunkite be reikalo

Kompiuterių remontasVienas esminis dalykas, kuris tikrai galėtų išgelbėti jūsų kompiuterio būklę, tai yra mygtuko arba funkcijos „sleep“ naudojimas. Dažnai atrodo, kad žmonės persistengia išjunginėdami savo laptopus. Reikia žinoti, kad stacionarus kompiuteris, kurį mes naudojome prieš 10 metų, yra ne tas pats, kaip šie nešiojami kompiuteriai, kuriuos turimedabar. Kadaise sėdėdami prie didelių ūžiančių dėžių mes nežinojome, kapi čia viskas iš tikro bus. Mums galėjo atrodyti, kad kompiuteriai yra tai, kas tik ūžia, ir ką būtinai reikia išjungti panaudojus. Aišku, tai atimdavo ir daug elektros energijos. Ir kompiuterį tikrai reikėdavo panaudojus išjungti, o jeigu prastai dirba, tai kas kelios valandos perkrauti. Tačiau visai kitaip veikia nešiojami kompiuteriai. Ne veltui jie turi savo „sleep“ funkciją, tam, kad iš tiesų galėtų miegoti. Tad jeigu norite leisti savo kompiuteriui būti gyvam ir gyvybingam, reikėtų jo niekada neišjunginėti. Jis gali net metų metus veikti neišjungtas. Reikia tik užmigdyti. Kaskart išjungiant ir įjungiant kompiuterį, jo viduriuose nutinka begalės pokyčių, permainų ir veiksmų, kurie nėra iš esmės geri kompiuterio sistemai. Tad jeigu taip nedarysite, tikėsite, kad jis jums nesuges ilgiau arba išvis nesuges.

Saugokite nuo išorinio poveikio

Tai paprastas patarimas, kurį net gėda duoti. Na kodėl vis dar yra žmonių, kurie prie kompiuterio pasidėję valgo sriubą ir visur ją taško? Arba, kurie trupina savo sausainius tiesiai ant klaviatūros. Tai taip pat kvaila, kaip dėti į mikro bangų krosnelė metalinius įrankius, kaip šveisti televizoriaus ekraną su metaliniu šepečiu arba plauti savo radijo imtuvą šlapiu varvančiu skuduru. Tiesiog panaudokite bent dalelę savo proto ir įsivaizduokite, kas nutinka kompiuteriui, kai į jį patenka skysčiai bei visokie trupiniai. Normalu, kad jūs paskui ieškote, kas sutaisytų kompiuterį ir nešate jį savo meistrams.

Taip pat nepamirškite atnaujinti kompiuterio programų, operacinės sistemos. Jeigu to nedarysite – taip pat nutikskatastrofa. Pirmiausiai jis lėtės, po to kažkas ims neveikti, galiausiai visai suges.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • distributor.lt

    Dar svarbu rinktis patikimas ir gerai žinomas programas, kad kompiuteris veiktų gerai. Tiek pačios kompiuterio programos gali įtakoti kompiuterio veikimą, tiek antivirusinės programos gali padėti apsaugoti nuo gedimų.

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>