Vestuvinis pasivažinėjimo maršrutas

Dažniausiai kuo prabangesnės classic wedding car hire vyksta, tuo labiau norisi su tomis mašinomis nusifotografuoti. Tai tampa poreikiu, svarbiu kone kiekvienam vestuvių šventėjui. Bet labiausiai – tiems, kas užpirko šventę, kas nuomojo mašinas, ir kas tiesiog visą šį įvykį suplanavo. Mūsų dominančios poros vestuvės taip pat vyko šį savaitgalį, ir akivaizdu, kad tokiai paslaugai kaip luxury wedding car hire buvo nepagailėta pinigų. Tad ir fotosesija truko gana ilgai. Kokį maršrutą pasirinko mūsų jaunieji ir pagrindiniai svečiai?

Vilniaus Senamiestis

VedybosDažniausiai Senamiestis yra ta vieta, kurioje labai norėtųsi pravažiuoti prabangiais automobiliais, tačiau tai beveik neįmanoma. Kadangi senamiesčiai yra projektuoti tais laikais, kai siaurų gatvių visiškai pakakdavo, ir prasilenkti dviemmersedesams ten niekada nereikėdavo. Taigi, su tokiais gražiais senamiesčiais galima ir gražiai pasirodyti nuotraukose, bet paimti į kadrą ir mašinas bus sunku. Taigi, pirmiausiai jaunųjų vilkstinė pasistatė prabangius vestuvinius automobilius prie Vilniaus Katedros, ir čia pavyko padaryti kadrų ir su gražiausiomis Vilniaus vietomis, ir su išnuomotomis mašinomis. Tada buvo nuvažiuota iki Tauro kalno. Ten užvažiavus į viršų taip pat atsiveria dar viena nuostabi panorama, o kai šventi vestuves, tai nori sau leisti tų panoramų kuo daugiau. Žinoma, ten yra vieta, kurią labai gerai pamėgę dauguma vestuvių šventėjų, kadangi šalia yra ir Santuokų rūmai, tad nieko nuostabaus, kad tik gavę tuoktuvių parašus žmonės dažnai keliauja nusifotografuoti būtent ant Tauro kalno.

Trakai

Vilniuje užteko ir tiek, toliau buvo važiuojama į Trakus. Tai vieta, kurioje taip pat standartiškai mėgsta ir žmonės fotografuotis, ir įsigyti kažką kaip suvenyrus. Ten jaunieji paplaukiojo specialiai jiems išnuomota barža, lipo į Trakų pilį, pamatė daug visokių gražių dalykų, paragavo totoriškų kibinų. Tai vestuvėms buvo ne visai įprasta, tačiau kas sakė, kad kiekvienos vestuvės turi būti identiškai vienodos. Jos tikrai gali skirtis, o tie skirtumai gali būti be galo žavūs.

Kernavė

Galiausiai buvo nuvažiuota į Kernavę, nes niekur Lietuvoje nėra tokių dviejų žalių gražių piliakalnių vienas prie kito.Tiesa, tuo metu ten jau buvo atvažiavusios kitos vestuvių delegacijos ir fotografavosi, tad teko palaukti šiokioje tokioje eilėje, tačiau buvo bent proga pasifotografuoti prie mašinų, kadangi Kernavėje nėra labai siaurų gatvelių, urnepralįstų mašina. Ji pralindo daugiau mažiau visur, tad ir fotografijos buvo gražios bei tikrai patiko visiems.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>