Nuo drabužių priklauso daugiau nei mes galvojame

Vienas iš svarbiausių moteriškumo punktu yra – moteriški drabužiai, o pagrinde suknlės. Kas sakys, kad drabužiai moterims ir išvaizda nieko nereiškia ir svarbiausia yra vidus – tikrai ir pats visiškai tuo netiki. Moterys, dailiosios lyties atstovės į šį pasaulį atėjo tam, kad žavėtų ir kerėtų, tam mums reikia daugybės pasitikėjimo savimi, kurio mums suteikia mūsų nešiojami drabužiai, kurie priverčia mus jaustis geidžiamomis ir elegantiškomis. Neneigiam fakto, kad vidus yra labai svarbus, tačiau visi supranta, kad vidų pažinti norisi tik pamilus išorę. Juk niekas nenorės braškės, padengtos riebalais.

Nuo drabužių priklauso daugiau nei mes galvojame

SuknelėsDrabužiai moterims, papuošalai, aksesuarai, avalynė iš mūsų pasąmonės ištraukia emocijas, reakcijas. Taigi tavo pasirinkti rūbai ir prie jų priderinti aksesuarai gali nulemti daugiau nei manai: tavo pačios bei aplinkinių nuotaiką, sėkmę, naujas pažintis, bei santykius. Moteriškumą turime palaikyti ne tik iš vidaus, negalint atidaryti agurkų stiklainio ir prašant vyro pagalbos, bet ir iš išorės, kad matant Jus, vyrui net nekiltų mintis leisti Jums pabandyti atidaryti jį pačiai.

Kokie drabužiai yra patys moteriškiausi?

Atsakymas yra labai paprastas – tie kurių jokiais būdais nesidėtų vyras. Taip, vyras niekada nesidės suknelės ar sijono, – tai yra moteriški drabužiai. Tačiau esmė yra ne čia, tai yra labiau smulkmenos, tačiau šios smulkmenos yra veiksmingos. Pagalvokim, jei vyrai mėgsta baltinius ir smailas apykakles, mums moterims reiktų rinktis apvalesnes apykakles ir švelnios, bei moteriškos spalvos medžiagos palaidines. Taigi patys moteriškiausi drabužiai yra tie, kurių niekada neužsidėtų vyriškos lyties atstovas. Moteriškiausi rūbai ir aksesuarai: ploni diržiukai, kaspinėliai derinami prie rūbų ar naudojami ant jų, drabužiai iš šilko ir aksomo medžiagų ir daugelis kitų. Svarbu paminėti, kad kelnės priklauso vyrams, tikrai moteriai jų reikėtų vengti, geriau rinktis sijoną ar suknelę. Taigi jeigu apsipirkinėjant atsirado dvejonės, susimąstyk ir užduok sau klausimą: ar tokio tipo rūbą užsidėtų vyras? Taip pat visad reiktų pagalvoti ar savo spintoje nėra pakankamai tokio tipo drabužių, kurie pabrėžia tavo švelnumą ir moteriškumą, jei atsakymas – ne, rinkis kažką minkštesnio ir moteriškesnio. Paskutinis pastebėjimas yra jog dabar labai patogu apsipirkinėti internetu, nes suknelės internetu ir kiti drabužiai yra vaizduojami ant modelių, – todėl Jums nepasimatavus suknelės jau susidaro vaizdas apie patį rūbą ir taip lengviau nuspręsti ar jis yra moteriškas ar ne.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>