Vonia kitaip: gražūs sprendimai

Jeigu įrenginėjate vonią, jums reikalingi vonios baldai. Pagrindinius juos galima išsirinkti interneto parduotuvėje: https://www.b-a.eu/c2007/Vonios-baldai. Kokie baldai yra būtini, norint įrengti pilnai funkcionuojančią vonią?

Dušas

Nors mūsų leksikoje vis dar figūruoja žodis „vonia“, tačiau iš tiesų vonios kambaryje šiais laikais visai nebūtinai turi būti vonia, užtenka ir dušo. Nukeliavę į pietus ir pavaikščioję italų namuose, pamatysite, kad pas retą kurį yra vonia. Atvirkščiai, dažniausiai ten yra dušai, ir kartais jie net neturi dušo kabinos, o vanduo nuteka tiesiog į skylę grindyse. Karštuose kraštuose gyvenantiems žmonėms dušas yra toks svarbus dėl to, kad ten esantiems žmonėms būna labai karšta, todėl nuolat tenka lįsti atsigaivinti. Žiema trunka trumpai, tad turėti vonią neapsimoka. Mes gyvename ne pietuose, bet dėl greito gyvenimo tempo taip pat prioritetu renkamės dušą. Kas rytą nueiti į dušą trunka 5 – 20 minučių, o štai maudantis vonioje be 20 minučių ne išsiverstume, tai truktų dar ilgiau, ir užuot suteikus jėgų, kaip tik gal pasijaustume apsunkę. Taigi, dušas reikalingas norint palaikyti kasdienį gyvenimo tempą.

Vonia

Vonios įrengimasTačiau vakaro atsipalaidavimui puikiai tinka vonia. Ji gali būti keramikinė, plastikinė, kitokia. Skandinavai ir visi šiauriečiai labai mėgsta vonią, priešingai nei pietiečiai. Juk gyvenant šaltomis sąlygomis, kartais tikrai norisi apšilti atsigulus tiesiog į karštą vonią. Taigi, kiekvienas žmogus gali įsivaizduoti, ko jam labiau reikia ir atitinkamai įsirengti vonios kambarį. Tačiau vienas iš dviejų – dušas arba vonia, o gal ir abu, bus būtini dalykai šios erdvės įrengimui.

Klozetas

Kitas dalykas, kuris privalo būti vonioje arba kitame tam skirtame kambarėlyje – klozetas. Reikia rinktis tokį, koks tinka mums pagal dizainą, paskirtį ir pagal aukštį. Labai aukštiems žmonėms reikėtų aukštesnio klozeto, kita vertus, jį montuojant visada galima tiesiog statyti ant pakylos arba apsieiti be jos.

Bidė

Šių metų vonios tendencija yra bidė. Jeigu anksčiau dar kažkas išsiversdavo be jos, tai šiais metais ji turi būti visur. Tai ne tik komforto, bet ir higienos, patogumo kriterijus, kiekvienai tikrai gerai voniai ir tualetui. Jeigu nepakanka vietos pastatyti visai bidei, tuomet galima tiesiog įrengti kranelį ir žarnelę su vandeniu, kai pats klozetas būtų naudojamas kaip bidė.

Kriauklė

Taip aktualu duše įrengti ir kriauklę. Ypatingai, jeigu čia neturite vonios, o turite tik dušą. Turi būti vieta kur būtų galima patogiai išsivalyti dantis bei nusiplauti dantis. Ir ta vieta turėtų būti kriauklė. Po ja, standartiškai stovės šiukšlių dėžė, greičiau nedidelė šiukšlinė turėtų stovėti ir prie tualeto, ar jis būtų vonios kambaryje, ar atskirame. Yra didelė nepagarba bet kokiems svečiams, jeigu tualete nėra įrengta šiukšlių dėžės ir žmonės pastatomi į nepatogią padėtį.

Spintelės

Žinoma, vonioje bus ir spintelės. Standartiškai, viena su veidrodžiu kabos virš kriauklės su čiaupu. Tokioje spintelėje bus patogu laikyti visus vonios reikmenis, naudojamus kasdien. Be to, veikiausiai kasrytinis žvilgsnis į tą spintelę bus pirmasis dienos žvilgsnis į jus pačius. Taip pat vonioje vertėtų pakabinti rankšluosčių kabyklę.

Gražina

Gražina paskelbė 701 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>