Senolės paslaptis – ginkmedžio ekstraktas

Kad ginkmedžio ekstraktas padeda atsinaujinti, išlikti sveikiems ir jauniems, įrodymų toli ieškoti nereikia. Štai žvali, puikiai atrodanti Andžela, kuri sako, kad atrodo ir jaučiasi puikiai, nors jos bendraamžės ne viena jau kapuose. Jai tokio amžiaus sulaukti padėjo seniausias Kinijos medis – ginkmedis – ir teisingas gyvenimo būdas.

Atrodo lyg 60, o yra 80

Ginkmedžio gaminiaiMoteris sako, kad vis dar galėtų eiti į darbą, tačiau valstybės ji jau yra nurašyta kaip per sena darbams ir jai siūloma mėgautis gaunama pensija. Tačiau moteris yra žvali ir jaunatviška. „Dauguma 60 – mečių neatrodo taip gerai kaip aš, sulaukusi 80. Manęs žmonės klausinėja jaunystės paslapties, o aš jiems atsakau, kad tos paslapties ir reikia ieškoti gerokai anksčiau, o ne tuomet, kai sulauki 70 ir jau dantų nebesurenki. Aš iš seniai ėmiau naudoti tam tikrus žolelių ekstraktus, eterinius aliejus, sveikai maitintis, judėti, todėl dabar galiu džiaugtis tuo, ką, manau, kiekvienas žmogus tokiame amžiuje dar turėtų turėti ir patirti“, – sako moteris.

Naudoja ginkmedžio ekstraktą

Anot moters, labiausia jai jėgų suteikia ilgaamžiškumo žole vadinamas ginkmedis. Jis yra toli gražu ne žolė, tačiau jo ekstrakto dažniausiai galima įsigyti prie žolinių preparatų. Tai skystis, kuriame yra sukaupti visi svarbiausi ginkmedžio naudingi komponentai.

Didžiausias priešas – persivalgymas

Kaip svarbų jaunystės išsaugojimo komponentą ilgaamžė sveikuolė mini saikingumą valgant. „Pažvelkite į dabartinius žmones, kurie prikaupę riebalų daugiau nei baltosios meškos artėjant žiemai. Jie kasdien valgo labai riebų ir saldų maistą. Pats maistas tapęs nuodais ir narkotikais: valgai ir negali sustoti. Niekuomet taip nesijausčiau ir neatrodyčiau, jeigu būčiau tiek daug valgiusi, kaip tie visi persivalgantys žmonės. Turi būti lengvas ir judrus, neaptekęs riebalais. Tik tada esi sveikas ir gali džiaugtis gyvenimu“, – sako ji.

Geriausias draugas – judrumas

Apie judrumą moteris kalba taip pat kaip apie esminį kiekvienos dienos sveikatos palaikymo būdą. „Net jeigu gyveni didmiestyje, vaikščiok taip, tarsi gyventum kaime be transporto. Kasdien žmogui reikia eiti, bėgti, šuoliuoti ir kitaip judėti. Dirbti kaip jaučiui laukuose nereikia, tačiau judėjimas yra mums būtinas, tai yra mūsų natūra. Jis yra mūsų geriausias draugas. Todėl pasistengti pajudėti turėtų kiekvienas“, – sako ji.

Gera nuotaika – dar 10 papildomų metų garantija

Moteris taip pat priduria, kad vien ginkmedžio ekstrakto, teisingos mitybos ir sporto nepakaks, jeigu žmogus bus surūgęs. Optimizmas – kelias į ilgą gyvenimą.

Gražina

Gražina paskelbė 686 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>