10 būdų, kaip padidinti asmeninio trenerio efektyvumą

Nustatykite realius tikslus

Lūkesčiai yra svarbūs siekiant sėkmingos patirties su asmeniniu treneriu. Pirmasis užsiėmimas yra proga nustatyti tikslus ir išdėstyti lūkesčius. Jei nenustatysite sau realių lūkesčių, tikriausiai nebūsite patenkinti rezultatais – nesvarbu, kaip sunkiai dirbsite ir koks geras bus jūsų treneris. Šie tikslai turėtų būti konkretūs, išmatuojami, pasiekiami ir realūs. Svarbu nusistatyti realų tikslų pasiekimo terminą – ne tik tikslą be termino. Įsitikinkite, kad suprantate, kaip treneris planuoja padėti jums pasiekti tikslus. Jei nesuprantate, klauskite tol, kol suprasite. Tai padės jums išlikti kelyje. Kuo geriau suprasite savo tikslus ir kaip jų siekti, tuo didesnė tikimybė, kad jums pasiseks. Movementlab.lt puslapyje daugiau informacijos.

Ateikite laiku

MovementlabĮ treniruotę atvykite laiku. Planuodami treniruotę, nepamirškite, kad prieš pradedant treniruotę reikia gerų 15-20 minučių apšilti, pasitempti ir atsipalaiduoti. Jei pavėluosite, treneris bus priverstas pradėti užsiėmimą be jūsų. Tai bus ne tik neproduktyvu, bet ir nepagarbu. Jei negalite atvykti laiku, atšaukite užsiėmimą. Treneris galbūt galės užpildyti jūsų užsiėmimo laiką kitu klientu, bet vis tiek geriau atšaukti užsiėmimą nei vėluoti. Jūsų treneris supras, kad kasdieniniame gyvenime visada nutinka nenumatytų dalykų. Tačiau jei nuolat vėluosite, tai rodo nepagarbą sau ir treneriui. Jei treniruotę teks pradėti be jūsų, treneris bus nusivylęs. Dėl to užsiėmimas bus mažiau produktyvus, nes treneris turės keisti užsiėmimą, kad jis atitiktų jūsų galimybes. Tai nėra sąžininga trenerio atžvilgiu ir dėl to jis gali prarasti motyvaciją dirbti su jumis. Asmeninis sporto treneris Vilniuje ir Kaune. Kiek tai kianuoja?

Bendraukite – netylėkite

Bendraukite su treneriu. Kalbėjimas padės jums susitelkti į tai, ką turite daryti per užsiėmimą. Bendravimas yra svarbus, nes jis padės jums išvengti nusivylimo ir nusivylimo. Jei nesate tikri, ko treneris jūsų prašo, galite veltui švaistyti laiką ir pinigus. Tai taip pat padės treneriui geriau suprasti jūsų poreikius. Treneris gali pagerinti treniruotę ir padėti jums išvengti traumų. Jūsų treneris taip pat gali turėti įvairių pasiūlymų ir pratimų, kurie gali padėti jums siekti savo tikslų. Jūsų treneris taip pat įvertins jūsų pastangas bendraujant ir tikriausiai skirs jums daugiau dėmesio ir susikaupimo. Tai ypač svarbu naujiems klientams ir tiems, kurie turi specialių poreikių.

Aiškiai aptarkite pratimus

Aptarkite su treneriu pratimus, kuriuos atliksite. Tai padės jums geriau suprasti, ką treneris daro su jumis ir jūsų grupe, ir leis jums skirti daugiau dėmesio.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>