4 būdai, kaip pašalinti automobilio lipduką

Galite pagerbti savo mėgstama sporto komanda, parodyti universiteto dvasią, papuošti savo automobilį naudodami automobilio lipdukus. Tačiau kai gyvenimas pasikeičia arba jums reikia parduoti savo automobilį, gali tekti nuimti tuos garsius ir išdidžius lipdukus. Laimei internete radome keletą būdu, kaip apšalinti automobilio lipduką. Šių būdų neišbandėme patys, todėl rinkitės atsakingai.

Fenas

Fenas yra vienas pagrindinių būdų norint pašalinti automobilio lipduką. Jis dažnai naudojamas tarp apklijavimo meistrų, nes tokiu būdu klijai suminkštėja ir yra lengvai pašalinami. Prijunkite plaukų džiovintuvą prie ilginamojo laido šalia transporto priemonės, įjunkite karščio nustatymą, tada apšvieskite visą lipduką maždaug 5cm atstumu. Kai paviršiaus plotas bus šiltas, pradėkite jį nulupti sena nuolaidų kortele (nenaudokite svarbių kortelių, nes netyčia galite sugadinti). Be to, nenaudokite peilio ar nieko per aštraus, nes tai gali pažeisti dažus.

Sutepkite juos WD-40

Automobilių entuziastai ir namų savininkai gali įvertinti daugybę WD-40 naudojimo būdų. Populiarus, išbandytas ir tikras lubrikantas daro stebuklus – nuo ​​kreidelės žymių nuo sienos nuvalymo iki plytelių valymo ir gumos pašalinimo iš kilimo.

Jei norite jį naudoti ant buferio lipdukų:

· Užsidėkite apsauginius akinius.

· Užtepkite lipduką šiek tiek super tepalo.

· Leiskite tirpalui stovėti maždaug penkias minutes.

· Pradėkite lupti kreditine kortele arba gumine mentele.

· Atsparioms vietoms užpurkškite dar šiek tiek WD-40, palaukite kelias minutes ir nulupkite dar šiek tiek, kol nebeliks lipduko.

· Nuvalykite likučius alkoholiu arba muilu ir vandeniu.

Įtrinkite juos baltuoju actu

Baltasis actas yra dar vienas universalus namų stebuklų sprendimas. Šiuo atveju tai geriau planetai nei WD-40 ir pigiau. Gerai sudrėkinkite popierinį rankšluostį actu, tada patrinkite juo per visą lipduko paviršių. Kaip ir ankstesniais būdais, leiskite actui keletą minučių įsigerti į buferio lipduką; tada pradėkite jį nulupti gumine mentele arba kreditine kortele. Nuvalykite likučius alkoholiu arba muilu ir vandeniu.

Naudokite klijų nuėmiklius automobiliams

Lipdukų pašalinimo sprendimų sąrašas nebūtų baigtas, jei nepaskelbtumėte tirpiklio, kuris yra specialiai skirtas lipnioms nešvaroms pašalinti. Laimei yra daug specialių valiklių sukurtų automobiliams. Speciali formulė yra saugi paviršiui ir yra paruošta susidoroti su visais transporto priemonių nešvarumais, įskaitant buferio lipdukus, medžių sulą, gumą ir paukščių išmatas. Gausiai užpurkškite gelio ant viso lipduko, palikite kelias minutes ir pradėkite nulupti gumine mentele arba kreditine kortele.

Pabandykite užvirti vandenį

Kitas aplinkai nekenksmingas ir nemokamas variantas yra tiesiog užvirti šiek tiek vandens, užklijuoti juo visą buferio lipduką ir pradėti lupti, kaip nurodyta aukščiau. Būkite atsargūs, kad nesudegintumėte, kol pilate vandenį ant lipduko. Norint pasiekti rezultatų, gali prireikti kelių programų, tačiau tai yra pigiau nei kiti variantai. Be to, jums nereikia keliauti į parduotuvę, kad nusipirktumėte tam tikrų priemonių. Nepamirškite, kad stiklas negali būti šaltas, kitaip karštas vanduo jį gali pažeisti.

autoPRINT gali pašalinti lipdukus nuo jūsų automobilio. Taip pat galime pagaminti automobilių lipdukus ir vėl apklijuoti jūsų automobilį norima tematika.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>