Gėlių pristatymas į namus – puikus būdas nudžiuginti mylimą

Pristatome gėles į namusVis daugiau žmonių suvokia kad gėlių pristatymas – puiki paslauga, kuria gali pasinaudoti visi. Jeigu jums niekas neatsiunčia gėlių – nusiųskite jas sau. Juokaujame, tačiau tikrai labai gražu, kai šiuo būdu vyras nudžiugina žmoną, mama – dukrą, ar vaikas – tėtį… Galimybių ir priežasčių, kodėl būtų verta atsiųsti gėlių – labai daug. Tai lemia, kad ši paslauga yra gana populiari. Taigi, mes jums rekomenduojame įvertinti galimybes ir pasinaudoti paslauga, kuri jau ne vieną dešimtmetį puikiai ir tikrai sėkmingai funkcionuoja Lietuvoje.

Gėlės – nuostabiausia dovana.

Gėlės į namus išpopuliarėjo labai seniai, tačiau praktiškai tokia paslauga, kokią mes matome ją dabar – nėra labai senas pasirinkimas. Reikėtų atsukti laiką bent kelis dešimtmečius atgal. Tiesa, verta pabrėžti, kad paslauga labai patobulėjo ir šiuo metu galime džiaugtis kur kas didesne pasiūla. Dabar užsisakyti gėles nėra būtina atvykti į gėlių saloną ir užsakyti puokštę, tai galima padaryti tiesiog telefonu arba internetu, nuėjus į gelių salono svetainę ir pateikti užsakymą. Gėlės visada yra lyg ką tik nuskintos, todėl bijoti, kad gėlės kol atvyks į vietą jau bus nuvytusios, tikrai neverta.

Pristatomos ne tik puokštės.

Verta akcentuoti, kad gėlių pristatymas apima ne tik puokštes, tačiau tuo pačiu ir vazonines gėles. Tai labai puikus pasirinkimas toms moterims, kurios nenori, kad gėlės mirtų vien dėl kelių dienų gražaus žydėjimo namuose.

Galima atvežti originaliai.

Gėlių pristatymas siūlo ir originalų gėlių į namus pristatymo būdą. Reiškia, kad kurjeris gali atvykti kaip nors įdomiai apsirengęs, gali rankose laikyti smuiką ir net deklamuoti eiles. Pasirinkimas labai platus ir kiekvienas klientas gali sugalvoti savo originalų pasveikinimo būdą.

Ne tik į namus, tačiau visur – kur reikia.

Gėlės pristatomos ne tik į namus, tačiau ir darbovietę, vasarnamį, galiausiai, bet kur, kur tik norime. Staigmena bus didesnė, jei mylimas žmogus bus pasveikintas tuomet, kai jis visiškai to nesitikės.

Kiaurą parą – Jūsų paslaugoms.

Svarbiausia, kad gėlės į namus savo paslaugas siūlo ištisą parą. Tai reiškia, kad nesvarbu, koks oras už lango, kiek valandų – nustebinti mylimam žmogui visada užteks laiko. Kartais nakties metu pasveikinti net maloniau, kadangi tamsusis paros metas turi magijos, kuri suteikia papildomo žavesio.

Pasinaudokite paslauga ir parodykite aplinkiniams, kokie jie jums yra svarbūs ir reikalingi. Gėlės – labai gražus ir vertingas gestas, kurį gėles gavęs žmogus maloniai atsimins labai ilgai. Šiuo metu vis daugiau gėlių salonų turi labai patogias vartotojui svetaines, kuriose galima lengvai užsakyti norimą puokštę. Taip pat yra labai lengvas atsiskaitymo būdas bei galima sekti, kur dabar yra jūsų užsakyta puokštė. Puokštes galite rinktis iš jau siūlomų variantų, tačiau jeigu turite kūrybingumo gyslelę, galite puokštę kurti ir patys. Gėlių pristatymas labai paprasta ir naudinga paslauga.

Plačiau skaitykite svetainėje Gelesinamus.lt

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>