Ką daryti, jei sugedo trimerio reduktorius?

Trimeriai iš pažiūros atrodo gana paprasti, tačiau juose taip pat yra gana sudėtingų dalių. Viena jų – trimerio reduktorius, kuriam sugedus dirbti su trimeriu taps neįmanoma. Ką reiškia trimerio reduktoriaus gedimas ir kaip greičiau bei pigiau išspręsti šią problemą?

Kiek kainuoja trimerio reduktorius?

Nors šis elementas yra viena svarbiausių trimerio detalių, jis nekainuoja brangiai. Priklausomai nuo gamintojo ir modelio, trimerio reduktorius gali kainuoti nuo keliolikos iki kelių dešimčių eurų. Šiomis dalimis prekiauja ir parduotuvės internete, tad galite kainą ne tik pasitikrinti jose, bet ir surasti pigiausią variantą. Be to, kai kuriems modeliams siūlomos ir pigesnės alternatyvos – kokybiškos neoriginalios dalys.

Reduktoriaus geriausia ieškoti internete, nes čia rasite plačiausią pasirinkimą. Beje, jei dvejojate, prisiminkite, kad elektroninės parduotuvės siūlo galimybę pasikonsultuoti su specialistu. Nurodykite turimo trimerio modelį ir gamintoją, o specialistas parinks tinkamiausias detales.

Kaip rasti tinkamą trimerio reduktorių?

Daugelis trimeriams skirtų reduktorių atrodo jei ir ne vienodai, tai labai panašiai. Dėl to renkantis itin baisu nesuklysti. Svarbiausia, pasitikrinti savo turimo įrankio modelį ir gamintoją – tai padės rasti tinkamą detalę.

Gamintojai rekomenduoja rinktis originalius trimerio reduktorius, nes tik jie savo kokybe ir savybėmis atitinka tuos, kurie buvo sumontuoti dar gamykloje. Vis dėlto galima rasti ir kokybiškų analogų, tačiau pigių pakaitalų rekomenduojama vengti, nes jie užtikrina trimerio veikimą gana neilgai ir greitai gali vėl prireikti remonto.

Be to, turėkite galvoje, kad universalus trimerio reduktorius gali tikti skirtingiems modeliams, tačiau vamzdžio ir veleno diametras gali būti skirtingas. Renkantis originalias dalis, galima išvengti visų neatitikimų.

Kur rasti meistrą?

Sugedęs trimerio reduktorius paprastai ne remontuojamas, o pakeičiamas nauju. Kaip minėta, tai nėra brangus elementas, todėl neverta gaišti laiko remontui. Beje, jei jau svarstote, kur rasti meistrą, galite pamėginti pakeisti reduktorių ir patys – tai nėra itin sudėtinga užduotis. Pamokų, kaip keičiamas trimerio reduktorius galima rasti internete, pavyzdžiui, „Youtube“ platformoje.

O jei nusprendėte pasikliauti meistru, įsigykite reduktorių ir vykite ten, kur remontuojama sodo technika. Trimerio reduktorius keičiamas greitai ir paprastai, tad tokia paslauga neturėtų brangiai kainuoti.

Kaip tinkamai prižiūrėti trimerio reduktorių?

Meistro galima pasiteirauti ir apie priežiūrą, nes trimerio reduktorius dažniausiai ir sugenda dėl jos trūkumo. Šiai daliai būtina alyva, tačiau pasitaiko, kad ji parenkama netinkamai, netikrinamas jos kiekis arba atsiranda nesandarumas. Priežasčių gali būti įvairių, todėl trimerio reduktorių, kaip ir kitus elementus, patariama patikrinti kaskart prieš pradedant darbą.

Jei trimeris naudojamas retai, reduktoriaus alyvą galima keisti rečiau, bet jei naudojate įrankį dažnai, reikia atidžiai rūpintis ir trimerio reduktoriaus būkle – tepimas šiam agregatui yra būtinas visada.

Gražina

Gražina paskelbė 696 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>