Kaip sutaupyti motociklo remontui?

Dalys motociklamsVis dar daugelis perka ne naujus, o naudotus automobilius ir motociklus. Pastarųjų transporto priemonių pirkimai kiekvienais metais didėja, todėl tampa aktualios motociklų dalys. Remonto paslaugos sulaukia klientų su įvairiausiais klausimais ir tenka remontuoti pačius įvairiausius motociklų gedimus. Remontuojant savo transporto priemonę visada norima sutaupyti, tačiau ne visada tas pavyksta.

Ką daryti, kad remontas nekainuotų taip brangiai, kad pamačius skaičius sąskaitoje neištiktų šokas? Dalį remonto paslaugų kainos sudaro remonto darbai, į kurių kainą įskaičiuotos ne tik atlyginimo darbuotojams dalis, bet ir patalpų išlaikymas, mokesčiai, įranga, medžiagos, įrankiai ir pan. Kitą dalį sumos sudaro detalės. Sutaupyti galima keliais būdais. Vienas iš jų – taisyti motociklą pačiam, tačiau tam reikia turėti žinių ir įgūdžių. Jei to nėra, tai reiks kreiptis į motociklus remontuojantį meistrą.

Galima sutaupyti detalėms. Galima rinktis kokias detales pirkti: naujas, naudotas ar restauruoti. Žinoma, būna įvairių gedimų, todėl kartais tiesiog nėra kitos išeities, kaip tik pirkti kitą detalę. Kartais būna tokių gedimų, kai reikia atlikti restauravimo darbus. Tarkim, tokios detalės niekur negalima įsigyti arba ji labai brangi. Tuomet pasirenkamas paprastesnis būdas tiesiog restauruojant detalę. Jei detalę reikia pirkti, tai galimi du pasirinkimai. Galite pirkti naują dalį arba naudotą. Kiekvienas pasirinkimas turi savo privalumų ir trūkumų. Perkant naują dalį būsite tikri, kad ji nenaudota ir turi garantiją. Tai didžiausi privalumai. Taip pat yra didelė tikimybė, kad tokia dalis tarnaus labai ilgai ir nereikalaus papildomų išlaidų remontui, tačiau gali nutikti ir taip, kad ji suges. Nuo įvairių gedimų nėra apsaugotos net naujos transporto priemonių dalys. Didžiausias trūkumas – kaina. Naujos dalys kainuoja brangiai, todėl remonto darbų kaina bus didelė. Dėl šios priežasties daugelis savininkų ieško naudotų dalių. Jos parduodamos tiek transporto priemonių ardymo vietose, tiek ir internetu.

Kokį būdą pasirinksite, priklauso nuo jūsų. Įvairios motociklų dalys įsigyjamos greičiau internetu, nes nereikia gaišti laiko važiavimams į ardymo vietas. Didžiausias privalumas – kaina. Naudotos dalys daug pigesnės, nei naujos. Taigi, tai puiki galimybė sutaupyti remontui. Žinoma, nėra garantijos, kad detalė tarnaus ilgai, tačiau atidžiai renkantis detales, galima išsirinkti tokią, kuri ilgai nesuges. Įsigijus pigesnę motociklo dalį, galėsite sutaupyti remontui, nes bendra suma bus pigesnė, nei remontuojant ir keičiant detalę į naują. Svarbu tik pasirinkti patikimus remonto meistrus.

Gražina

Gražina paskelbė 687 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>