Kiek užtrunka internetinės parduotuvės kūrimas?

Internetinės parduotuvės kūrimasPradėti internetinį verslą yra itin lengva, todėl vis daugiau žmonių ryžtasi investuoti ir pradėti dirbti sau. Norint pardavinėti internetu reikia turėti tik parduodamas prekes ir internetinę parduotuvę. Dažniausiai pradedantys verslininkai nori sutaupyti, todėl arba bando sukurti internetinę parduotuvę savarankiškai, arba pasirenka internetinių parduotuvių kūrėją, kuris siūlo itin mažas kainas. Savarankiškai kurti internetinę svetainę galima net ir tada, kada asmuo neturi programavimo žinių. Tačiau šis darbas gali užtrukti ilgai ir būti nelengvas. Internetinę parduotuvę kurti yra sunkiau nei internetinę svetainę, todėl reikėtų pasirinkti specialistą, kuris turės ne tik reikiamas žinias, bet ir patirtį. Internetinė parduotuvė gali būti kuriama keliais būdais. Ją kurti galima pasirinkus turinio valdymo sistemą arba kuriant ją nuo pat pradžių. Jei internetinė parduotuvė yra kuriama pasirinkus turinio valdymo sistemą, tuomet galima tikėtis ne tik mažesnės kainos, bet ir gerokai greičiau atlikto darbo. Tačiau reikėtų atsižvelgti, jog internetinė parduotuvė gali neturėti išskirtinių funkcijų ir bus įprasto šablono. Internetinė parduotuvė neišsiskirs, bus tokia kaip ir visos kitos. Jei yra pasirinktas programuotojas, tuomet galima tikėtis išskirtinės internetinės parduotuvės. Dažniausiai iš pradžių darbas atitenka internetinių svetainių dizaineriui. Jis pasirūpina, jog šablonas atitiktų visus kliento pageidavimus ir tik vėliau programuotojas pradeda darbą. Programuotojas gali ne tik pasiūlyti gerokai didesnę kainą, bet ir laukti internetinės parduotuvės reikės ilgiau. Turint internetinį verslą yra svarbu išsiskirti, todėl geriau pasirinkti programuotoją, kuris galės ne tik sukurti išskirtinį dizainą, bet ir leis naudotis visomis funkcijomis, kurios bus reikalingos. Turinio valdymo sistema suteikia ribotą pasirinkimą. Be to, neretai reikia papildomai mokėti, jog būtų galima įsigyti tam tikrus įskiepus. Internetinės parduotuvės kūrimas gali užtrukti įvairiai. Tai priklauso nuo to, kokios internetinės parduotuvės reikės, dažniausiai kūrimas netrunka ilgiau nei keletas savaičių.

Kiek kainuoja internetinė parduotuvė?

Internetinė parduotuvė gali kainuoti įvariai. Vieni už ją mokėti gali vos keliasdešimt eurų, kiti gerokai daugiau. Moketi tenka ne tik už internetinę parduotuvę, bet ir už domeną bei hostingą. Domanas dažniausiai kainuoja vos 10 eurų per metus. Už hostingą galima mokėti įvairiai. Tai priklauso nuo pasirinkto hostingo. Reikėtų atkreipti dėmesį, jog pasirinkus kai kurias turinio valdymo sistemas užtenka tik domeno, hostingas ne visada yra būtinas. Hostingo gali neprireikti ir tada, kada internetinė parduotuvė yra nuomojama. Dažnai žmonės pasirenka ne įsigyti internetinę parduotuvę, o nuomoti. Nuoma kainuoja gerokai pigiau, nėra rizikos. Jei verslas nesiseka, tuomet galima tiesiog atsisakyti internetinės parduotuvės nuomos. Už internetinės parduotuvės nuomą gali tekti mokėti nuo 10 iki 50 eurų, o kartais ir daugiau. Internetinė parduotuvė gali kainuoti kelis šimtus eurų, o kartais net tūkstantį ar daugiau, todėl nuomoti yra tikrai verta. Nuomojant nereikia rūpintis techniniais reikalais, nes visada yra žmonės, kurie tuo iš karto pasirūpina. Prieš perkant ar nuomojant reikėtų pasidomėti apie internetinių svetainių kūrimą ir kainas. Tokiu atveju bus galima gauti geriausią pasiūlymą.

Kaip sukurti internetinę parduotuvę savarankiškai?

Internetinės parduotuvės kūrimas daugeliui gali pasirodyti nesudėtingas darbas. Galima pasinaudoti turinio valdymo sistema ir per trumpą laiką sukurti veikiančią internetinę parduotuvę. Tačiau internetinę parduotuvę kurti yra šiek tiek sunkiau nei internetinę svetainę. E-shopkurimas – paslauga, kurios metus yra sukuriama profesionali el.parduotuvė ir jūs sėkmingai galite prekiauti produktais. Taip yra dėl to, nes pasirūpinti reikia ne tik dizainu, bet ir apmokėjimu, kainomis ir panašiai. Šiuos darbus geriau palikti žmogui, kuris turi sukaupęs ne tik žinias, bet ir patirtį. Jei per brangu pasirinkti specialistą, tuomet reikėtų pasirinkti Shopify.com. Tokiu atveju internetinę parduotuvę sukurti bus nesudėtinga ir net nereikia įsigyti hostingo. Vienintelis trūkumas yra tas, jog teks mokėti kas mėnesį už internetinę parduotuvę. Kitas dažnas pasirinkimas yra WordPress.com. Tačiau ši turinio valdymo sistema gali būti per sudėtinga kuriant internetinę parduotuvę. Internetinę parduotuvę gali būti sudėtinga sukurti, neturint patirties. Todėl geriau skirti visą laiką verslo planams ir darbus palikti specialistui, kuris atliks darbus itin greitai, nebrangiai ir gerai.

Gražina

Gražina paskelbė 702 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>